31-07-2018
Farilya Asia‘da yaşam Eylül 2018‘de başlıyor

Farilya Asia‘da yaşam Eylül 2018‘de başlıyor

Çağdaş bir kentsel yaşam projesi olarak rezidans konforu sunan Farilya Asia, 2018 Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. Dairelerin aile yaşamına uygun olarak geniş ölçeklerde tasarlandığı Farilya Asia‘da, günlük ihtiyaçlara yönelik alışveriş imkanı sağlayan 32 mağaza da yer alıyor.

 

Pendik‘in hızla değerlenen Kaynarca bölgesinde çağdaş bir yaşam tarzı arayanlar içinUfuk İstanbul Mesken tarafından tasarlanan Farilya Asia, panoramik  Marmara denizi manzarasına sahip dairelerinde rezidans konforu sunuyor. Bölgede yaşam kalitesini artıran bir proje olarak öne çıkan Farilya Asia, 2018 Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

 

Geniş dairelerde kapanmaz deniz manzarası

Balkon keyfini, rezidans konforunu ve dairelerin çoğunda kapanmaz deniz manzarası imkanını bir arada sunan Farilya Asia‘da, 1+1 daireler 82 - 96 m2, 2+1 daireler 109 - 159 m2, 3+1 daireler 161 - 173 m2, 4+1 daireler ise 251 m2 büyüklüğe sahip. Dairelerin net ve brüt alanları ile aralarındaki fark oranı, ilgili yasada tanımlandığı gibi uygulanıyor.

 

Günlük ihtiyaçlar için 32 mağaza

Farilya Asia‘da daire sahiplerinin günlük ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapabilecekleri mağazalar, projenin avlu meydanında bulunuyor. Avlu meydan özel tasarımlı bir peyzaja sahip. 4.500 metrekare büyüklüğündeki avluda yer alan 32 mağaza, günlük alışveriş imkanını evden uzaklaşmadan yaşam merkezi sakinlerinin ayağına getiriyor. Bloklar arasında kalan avlu meydan, alışveriş kolaylığının yanı sıra dinlenme ve eğlenme imkanı sağlayan kafe ve restoranları ile hayatın renklerini proje bünyesine taşıyor. Farilya Asia‘nın avlu meydanında ayrıca dünya mutfağından seçkin lezzetler sunan T.G.I Happiness ile 1.000 metrekarelik mağazasında MİGROS MM de hizmet verecek.

 

Metro 20 adım mesafade

Farilya Asia merkezi konumu ve entegre ulaşım ağlarına yakınlığıyla da hayatı kolaylaştırıyor. Proje, hizmete girecek Kadıköy–Sabiha Gökçen metro hattı hastane durağına sadece 20 adım, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, Pendik sahil yolu, tersane ve deniz otobüslerine 4 dakika, E-5 karayoluna 2 dakika, Aydos Ormanı‘na ise 4 dakikalık mesafede yer alıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...