05-07-2018
VİTRA Ahşap Tutkusu

VİTRA Ahşap Tutkusu

VitrA’nın PRO Nature ahşap görünümlü porselen karo koleksiyonları, doğanın huzurunu ve ahşabın sıcaklığını mekanlara taşıyor. Rölyefli, mat ya da budaklı tasarlanan koleksiyonlar, ahşap tutkunları için şık ve sıcak mekanlar yaratıyor

 

VitrA’nın en çok tercih edilen ahşap görünümlü karo koleksiyonlarından Aspenwood, adını Amerika’nın en popüler kayak merkezlerinden biri olan Aspen’den alıyor. Her zevk ve ihtiyaca uygun çeşitlilikte hazırlanan koleksiyon, Colorado’daki dağların renk zenginliğini, ahşabın dokusuyla bir araya getirerek sofistike bir şıklık sunuyor. Aspenwood, alışılmış doğal ahşap tonlarının yanı sıra, modern mekanlar için grej tonları da öneriyor.

 

VitrA’nın ahşap görünümlü koleksiyonlarından ödüllü Woodmix, son yılların popüler İskandinav Nordik ahşabının başarılı bir yorumu olarak dikkat çekiyor. Eskitme dekorları sayesinde mekana yaşanmışlık hissi veren ödüllü Pera koleksiyonu, eski İstanbul evlerinde kullanılan popüler ahşap tasarımlarını hatırlatan rölyef deseniyle modern yaşama zamansızlık katıyor. Sonsuz sayıda renk şemasıyla uyumlu bir şekilde kombinlenebilen ve dekorları sayesinde tasarımı hareketlendirebilen Samba koleksiyonu ise doğanın güzelliğini şehir ortamına taşıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...