01-07-2018
MIELE BAĞIMSIZ ÜRÜN DEĞERLENDİRMELERİNDE  FARKINI ORTAYA KOYUYOR

MIELE BAĞIMSIZ ÜRÜN DEĞERLENDİRMELERİNDE FARKINI ORTAYA KOYUYOR

Miele ürünleri yurtdışındaki saygın kurumlar ve otoriteler tarafından test ediliyor ve değerlendiriliyor. Üstün Alman mühendisliği ile üretilen ürünlerinin dayanıklılığı, kalitesi, tasarımı ve kullandığı akıllı teknolojileri test edilen Miele, H6260 BP fırınının kullanım kolaylığı, pirolitik kendi kendini temizleme özelliği ile ortaya çıkan başarılı sonuçlar anlamında farkını ortaya koyuyor.

Consumer.org sitesi Miele Buharlı Fırın değerlendirmesi:

Ürün karşılaştırmaları ve yorumları ile dünyanın en önemli sitelerinden olan Consumer.org Miele buharlı fırının içinde olduğu 4 farklı marka fırını deneyimleyerek fikirlerini paylaştı. MIELE H 6260 BP fırın ile pişirme performansı açısından da oldukça yüksek bir puana sahip oldu.

 

Miele’yi diğer markalardan ayrıştıran özellikler pirolitiktemizlik ve teleskopik raf rayları olduğunu belirtildi.Pirolitik temizlik fırın iç temizliğini kolaylaştırıyor. Fırın cam kapağının içini temizledikten ve tel rafları, rafları ve tepsileri çıkardıktan sonra pirolitik temizliği başlatılıyor. Fırın yaklaşık 500 °C sıcaklığa ısınarak, yemek kalıntılarını, tamamen soğuduktan sonra silerek alabileceğiniz küle dönüştürüyor.Teleskopik raf rayları ise fırın raflarının sağlam durmasına ve daha kolay bir şekilde itilip çekilebilmesine yardımcı oluyor. Ancak tüm metal raylar gibi temizlemesi zor olabilir diye belirtiyor. Miele Buharlı Fırının öne çıkan özellikleri şöyle sıralanıyor:

 

 

·        Mükemmel pişirme özelliği

·        Mükemmel ızgara özelliği

·        Kullanım kolaylığı

·        Kullanımı kolay elektronik düğmesi ve dokunmatik kumanda tuşları

·        Ön ayarlanabilir ve kolayca değiştirilebilir pişirme fonksiyon sıcaklıkları

·        Kızartma ve pişirme için "Nem ilavesi" özelliği

·        Kolayca temizlenebilmesi için indirilebilir ızgara elemanı

·        Pirolitik kendi kendine temizleme özelliği

·        Yapışmaz kaplamalı Fırın tepsileri ve ızgara rafı

·        Kolay temizlenebilir Cam ve paslanmaz çelik dış yüzey

·        Çocuk kilidi

 

Miele Davlumbazlar…

 

Miele’ninDA 6096 W, PUR 97 W ve DA 3466 modellerinin içinde bulunduğu çok sayıda davlumbazla yapılan değerlendirmelere göre Miele ürünleri en iyi performansa sahip ürünler olarak öne çıkıyor. Model, donanım ve fonksiyon anlamında birçok teste tabi tutulan ürünlerde çekim gücünün yanında sessiz çalışma özelliği de değerlendirildi. Değerlendirme sonucunda bu üç davlumbaz kendi gruplarının en iyisi olarak farkını ortaya koydu. Bu davlumbazlarla yemekbuharı, hem baca bağlantılı hem de bacabağlantısız işletimde iyi bir şekilde çekiliyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...