19-07-2018
Baymak 5 Yıl Sistem Garantisiyle Hayatı Kolaylaştırıyor

Baymak 5 Yıl Sistem Garantisiyle Hayatı Kolaylaştırıyor

Baymak Lectus, Lectus Plus ve Magnus serisi yoğuşmalı kazanların, sistem kurulumlarını 5 yıl garanti güvencesiyle karşılıyor. Enerji Verimliliği Direktifi’ne uygun ürünleriyle tam donanımlı ve %111 enerji verimliliği sağlayan sistemler sunan Baymak, 5 yıl garanti süresiyle bina yönetimlerinde hayatı kolaylaştırıyor.

Bir daireden toplu konuta, fabrikadan otele tüm ticari kuruluşların her türlü ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılayabilecek geniş ürün yelpazesine sahip Baymak, kazan dairesi sistem kurulumlarında garanti süresini uzatıyor.

                             

ErP - Enerji Verimliliği Direktifi’ne uygun yapısıyla her kapasitede binada kullanılabilen, geleneksel kazanlara göre %111’e varan yüksek enerji verimliliğine sahip Magnus, Lectus ve Lectus Plus serisi premix teknolojili yoğuşmalı kazanların sistem kurulumunda Baymak ürünleri kullanılmasıyla yoğuşmalı kazanların garanti süresi 3 yıldan 5 yıla uzuyor. Kazan dairesi sisteminde gerekli sirkülasyon pompası, genleşme tankı, boyler ve tüm bu sistemin yönetimini tek elden gerçekleştirilmesini sağlayan otomasyonlu kaskad kontrolü ile tam donanımı tek çatı altında sunan Baymak, garanti süresiyle bina yönetiminde hayatı kolaylaştırıyor.

 

 

Baymak Lectus 65, 90, 115 ve 160 kW duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ile Magnus serisi premix brülörlü yer tipi yoğuşmalı kazanlarda 285 kW ile 1300 kW arası geniş ürün yelpazesi ile farklı ısıtma ihtiyaçlarını karşılıyor. Türkiye genelinde 2000’den fazla projenin tercihi olan Lectus ve Magnus serisi Premix teknolojili yoğuşmalı kazanların kazan daireleri çözümlerinde, sistem sirkülasyonları için DAB markalı ıslak veya kuru rotorlu frekans konvertörlü sirkülasyon pompaları, sistem genleşmeleri için Baymak değişebilir membranlı kapalı genleşme tankları, kullanım sıcak suyu ihtiyaçları için Baymak tek veya çift serpantinli emaye kaplı boylerler, kazanların otomasyonu ve kaskad kontrolü için Baymak kaskad paneli ve yardımcı sensörleri kullanılabiliyor. 


Yükleniyor...
Yükleniyor...