01-10-2018
Kar Yapı "Edonia Garden'ın kaba inşaatını tamamladı"

Kar Yapı "Edonia Garden'ın kaba inşaatını tamamladı"

Kar Yapı, yap-sat olarak inşa ettiği 'Edonia Garden' projesinde kaba inşaatı tamamladı. Peşinde 249 bin TL'den başlayan fiyatlar ve 36 ay sıfır faizle sunulan projenin bir yıl sonunda tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

Kar Yapı, yap-sat olarak inşa ettiği 'Edonia Garden' projesinde kaba inşaatı tamamladı. Hazır betondan kirece, agregadan asfalta ve hatta yapı kimyasallarına kadar çok geniş ürün yelpazesiyle inşaat sektörüne üretim yapan Kar Group bünyesinde faaliyetlerine devam eden Kar Yapı, İstanbul'daki ilk projesi ‘Edonia Garden’ı ödeme kolaylıklarıyla satışa sunmaya devam ediyor. Peşinde 249 bin TL'den başlayan fiyatlarla 36 ay sıfır faizle sunulan proje de teslim için de geri sayım başladı.

 

Projeye ilişkin bilgi veren Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, kaba inşaatın tamamlandığını ve teslimlerin de bir yıl sonra başlayacağını dile getirdi. Üçüncü,"Arsa payı hariç 120 milyon lira yatırım değeriyle hayata geçen 'Edonia Garden'da blokların kabası bitti ve inşaatı hızla devam ediyor.Bir yıl sonunda teslim etmeyi planlıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Pendik Kurtköy'de hayata geçirdiğimiz ilk konut projemiz 'Edonia Garden' bizim prestij projemiz. Yap-sat şeklinde inşa ettiğimiz ve 388 konut ile 12 ticari ünite olarak planladığımız 'Edonia Garden'ı, uygun şartlarda satışa sunmaya devam ediyoruz. Projemizde daire fiyatları ise peşin ödemede 249 bin TL'den başlıyor ve 36 ay sıfır faiz fırsatıyla satışa sunuluyor" diye konuştu.

 

'Edonia Garden',10'ar katlı 4 blokta 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden oluşuyor. Metrekare büyüklükleri brüt 62.49 m2 ila 147.41 m2 arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen proje, geniş sosyal donatı ve spor alanlarına sahip bulunuyor. 3+1 dairelerin 150 metrekare oluşu da dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor.

 

Açık havuz fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları olacak şekilde planlanan‘Edonia Garden’,iki katlı otopark ve her daireye özel bir araçlık alan imkanıyla da dikkat çekiyor.

 

 

 

 

 

Lokasyon ve ulaşım kolaylığıyla da farklılaşan 'Edonia Garden', merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje; Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 1,5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 km ve hızlı feribota ise 7 km uzaklıkta bulunuyor. Pendik Hızlı Tren Garı ile

 

Pendik Devlet Hastanesi’ne yakınlığıyla dikkat çeken proje; Pendik Marina, Tuzla Marina ve Marmaray’a da kolay ulaşım sağlayan bir konumda inşa ediliyor.Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu metro istasyonu,site sakinlerine Kadıköy’e kadar çok rahat yolculuk etme ve İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş merkezi Viaport’a çok kısa sürede ulaşma imkânı sunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...