01-10-2018
ARLIGHT Tasarımın Gücü İle Aydınlatıyor

ARLIGHT Tasarımın Gücü İle Aydınlatıyor

1991 yılından bu yana ışık alanında trendleri belirleyen Arlight, Nurol Tower’daki yeni ofisinde ADDO tasarımları ile tarzını bütünleştiriyor. Lab İstanbul Mimarlık’ın gerçekleştirdiği 250 m2’lik ofis projesi, ADDO ürünleri ile tasarımı odağına alan ‘yeni nesil ofis’ anlayışını tamamlıyor.

Aydınlatma trendlerine yön vererek markalaşma yolculuğuna devam eden Arlight, yeni ofis projesinde tasarımın gücünü odağına alıyor. Nurol Tower’da 250 m2 büyüklüğündeki proje, ilham veren çözümleri, dinamik yapısı ve yarattığı yeniliklere uygun olarak ADDO tasarımları ile buluşuyor. Yönetici odalarında ADDO koleksiyonundan CEO masalar ve O-Live Duo sandalyenin kombinlendiği projede açık ofislerde HUB masalar ve T-Max koltuklar göze çarpıyor. Toplantı odasında ARES masa ile Wing koltuklar kullanılıyor. Bekleme alanlarında Must koltuklar ile sosyal ve samimi köşeler hedefleniyor.

 

Yönetici masalarında CEO’nun asil formu

Yönetici masalarında alışılagelmiş keskin tasarımlardan uzak, modern, çarpıcı ve şık bir seçim olarak CEO tercih ediliyor. Addo Design Team tasarımı olan CEO, kahverengi ve grinin klasik şıklığını ahşabın sıcak yüzeyi ile birleştiriyor.

 

Mitolojiden gelen ilhamla ARES Toplantı Odalarında

Tasarımcı Sezgin Aksu imzası taşıyan masa sistemi Ares, ‘standartların üzerinde bir iş hayatı’ hedefleyen günümüz ofislerine yeni bir boyut kazandırıyor. Arlight projesinde akıllı telefon şarj istasyonu, aydınlatma ve kayar masa tablası gibi inovatif seçenekler barındıran Ares’te etajer, dolap ve kitaplık modülleri de bulunuyor.

 

Wing koltuk ile renklenen tasarım çizgisi

 

Ares serisinden seçilen toplantı masası, Arlight projesinde bej rengi Wing koltuklarla kombinlenerek modern bir görüntü yakalanıyor. Wing koltuk, bulunduğu yerde sıcaklık hissi veren fonksiyonel bir ürün alternatifi olarak dikkat çekiyor. Wing koltuk, masif ahşap ve metal olmak üzere 12 farklı ayak seçeneği, başlıklı ve başlıksız olarak tasarlanan özgün yapısı, sırt ve başlık olmadan puf şeklinde kullanım seçeneği ile özel bir tasarım ürünü… 


Yükleniyor...
Yükleniyor...