01-10-2018
Artemis, banyo yıkanma alanlarında sonbahar havası estiriyor

Artemis, banyo yıkanma alanlarında sonbahar havası estiriyor

20 yılı aşkın tecrübesiyle banyo yıkanma alanlarının öncü markası Artemis, sonbahar mevsiminde de tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Banyo yıkanma alanlarının lider markası Artemis, tamamen Türk mühendis ve tasarımcıları tarafından geliştirilen ürünleriyle banyolara yeni bir soluk getiriyor. Artemis Genel Müdürü Ahmet Kaan Koçulu, Artemis’in geniş ürün gamıyla sonbaharda da banyolara şıklığı taşımaya devam edeceklerini belirterek, “Dünya standartlarındaki kalitemiz ve sürekli geliştirdiğimiz ürün çeşitliliğimizle, Türkiye’nin önde gelen birçok projesinin tercihi olmaya ve hem sektör paydaşlarımız hem de müşterilerimizde Artemis tecrübesini paylaşmaya devam ediyoruz. Sonbahar mevsiminin sıcaklığını barındıran tasarım ve uygulamalarımızda da bizim için “Mutlu Müşteri” en önemli öncelik. 20 yılı aşan tecrübemizin ışığında, kendimizi daima kaliteyi koruyarak geliştirmeyi ilke edindik. Yüksek kalite ürünlerimizle sektörü geliştirmeye ve müşterilerimizin hayatına mutluluk katmaya devam edeceğiz” diyor.

 

Türk mühendis ve tasarımcılarla gelen fark

 

Tasarım, AR-GE ve ÜR-GE süreçlerini tamamen Türk mühendis ve tasarımcılarla yürüten Artemis, son teknoloji malzemeleri ürünlerinde kullanarak sektörde fark yaratıyor.  Ürün satışı sonrasını da etkin şekilde takip eden ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kendine ait bir teknik servis hizmet ağına sahip Artemis, ürünlerini kendi hizmet ekibiyle monte ediyor ve arızaların giderilmesinde, onarım ve bakım süreçlerinde de yine sadece kendi ekibiyle çalışıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...