01-12-2018
Quasar İstanbul Tesis Yönetimi İçin Atalıan İle Anlaştı

Quasar İstanbul Tesis Yönetimi İçin Atalıan İle Anlaştı

Viatrans A.Ş’nin Mecidiyeköy’de bulunan, mükemmelin ve ilklerin merkezinde yaşamak isteyenlere sunulan proje Quasar İstanbul’un tesis yönetimi kapsamında tüm teknik ve temizlik hizmetleri, 2013’te Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan ATALIAN Global Services tarafından karşılanacak.

2013 yılında girdiği Türkiye tesis yönetimi pazarında 4 yılda önemli bir yol kat ederek ilk 5 arasına yerleşen ATALIAN Global Services; tesis yönetimi, enerji yönetimi, temizlik, güvenlik, teknik bakım, inşaat & renovasyon, resepsiyon, peyzaj ve bina otomasyon sistemleri hizmetleri ile birçok önemli markanın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

 

Sahip olunabilecek en görkemli yaşamı vadeden Quasar İstanbul’un teknik ve temizlik tesis hizmetleri ATALIAN tarafından yürütülecek

ATALIAN Entegre Tesis Yönetimi Quasar İstanbul’un teknik tesis yönetimi ve temizlik hizmetleri kapsamında  Viatrans ile iki yıllık bir sözleşme imzaladı. İstanbul Mecidiyeköy semtinde bulunan komplex yaklaşık 190.000 m2'lik bir alanı kaplayan iki kuleye ev sahipliği yapıyor.Proje Quasar İstanbul, Fairmont Hotel ve Quasar Residences ve Ofisess olmak üzere iki kuleden oluşuyor. Boğaziçi’nin eteklerinde yükselen, İstanbul’un tarihi yapısı ve modern silüeti ile kontrast oluşturan Quasar İstanbul 2016 yılında tamamlandı.

 

İstanbul’un büyüleyici siluetini şehrin merkezinde sunan gayrimenkul kompleksinin teknik bakımı, elektrik ve mekanik işleri ile kapalı ve açık alanların temizlik hizmetleri iki yıl boyunca ATALIAN tarafından karşılanacak.

 

 

Tesis yönetimi kavramının ülkemizde de yerleşmesi ile birlikte artık projelerin yönetimleri profesyonel kurumlara devredilmeye başlandı. Yönetimini profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirmeyi tercih eden Quasar İstanbul’un teknik tesis yönetimi ihtiyacı donanımlı ATALIAN personeli tarafından karşılanacak. Projenin tüm teknik bakım, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, duman emme ve filtrasyon işleri ATALIAN Global Services’in entegre tesis yönetimi kapsamında sunulacak.


Yükleniyor...
Yükleniyor...