01-12-2018
Sancaktepe 'Adres Koru Evleri'nde Görülmemiş Kampanya

Sancaktepe 'Adres Koru Evleri'nde Görülmemiş Kampanya

İnşaat sektörünün 45 yıllık köklü ve güvenilir markası Bayraktar İnşaat, Sancaktepe’de hayata geçirdiği 'Adres Koru Evleri’ne özel eşi benzeri görülmemiş bir kampanyaya imza attı. Bayraktar İnşaat’ın 3 farklı ödeme seçeneği sunduğu kampanya kapsamında; yüzde 20 peşin 60 ay vade yüzde 0 faiz, yarısı peşin yüzde 20 indirim 60 ay vade yüzde sıfır faiz ya da peşin ödeme yüzde 30 indirimle ev sahibi olmak mümkün.

45 yıllık tecrübesiyle bugüne kadar konut, rezidans, ofis ve ticari alan olmak üzere 54 farklı projeyi başarıyla hayata geçiren Bayraktar İnşaat; en son projesi ‘Adres Koru Evleri’için hayata geçirdiği kampanya ile 3 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Bayraktar İnşaat’ın düzenlediği kampanya kapsamında; yüzde 20 peşinat 60 ay vade yüzde sıfır faiz, yüzde 50’si peşin yüzde 20 indirim 60 ay vadeli yüzde sıfır faiz ya da peşin ödemelerde tam yüzde 30 indirimden yararlanma fırsatı sunuyor.

 

Metrekare fiyatlarının 4 bin 100 TL’den başladığı Adres Koru Evleri’ndeki fiyatlar 2+1 brüt 117m2 ve 3+1 brüt 151m2’den oluşuyor. Adres Koru Evleri’nde daire fiyatları 490 bin TL’den başlıyor.

 

İçinde Özel koru Ve Şelalesi Olan Tek Proje

Yaklaşık 14 bin metrekarelik yeşil alan içerisinde; çam ağaçlarından oluşan korusu, yapay gölet ve kot farkı nedeniyle oluşan doğal şelaleleriyle huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan ‘Adres Koru Evleri’; sosyal donatılarıyla da tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor. Bayraktar İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen ve yeşille iç içe bir yaşam sunan 'Adres Koru Evleri’nin yüzde 65’i ise peyzaj alanlarına ayrılmış durumda.

 

Yatırım potansiyeli yüksek bir proje olarak planlanan 'Adres Koru Evleri’; basketbol sahası, yürüyüş alanları, dört mevsim kullanılabilen kapalı havuzu, spor alanları, fitness, sauna hamam ve toplantı salonuyla da sakinlerinin yaşam standardını yükseltmeyi hedefliyor. Her daireye özel depo alanı bulunan projede; 401’i kapalı, 24’ü açık olmak üzere toplam 425 araçlık otopark alanı da yer alıyor. Kafeterya ve 8 dairenin de site yönetiminin tasarrufunda olması sayesinde aidatların da site sakinlerini zorlamayacak şekilde makul seviyelerde tutulması planlanıyor.

 

 

İstanbul Anadolu Yakası'nın yeni cazibe merkezi Sancaktepe'de yükselen 'Adres Koru Evleri’; lokasyonu ve ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Samandıra-Kartal yolunun yanı başında yükselen proje; metro, çevreyolu, TEM otoyoluna bağlantılarının yanı sıra Ümraniye ve Kadıköy’e yakınlığıyla da yatırımcısına avantaj sağlıyor. ‘Adres Koru Evleri’, Samandıra Bölgesi 3. Köprü bağlantı yolu Paşaköy gişelerinin hemen yanında bulunuyor. Yapımı süren ve yakın zamanda tamamlanması planlanan yürüme mesafesindeki metro hattı ile İstanbul, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmak da kolay hale geliyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...