01-12-2018
Prosegur Alarm ile Hırsızlar Devre Dışı!

Prosegur Alarm ile Hırsızlar Devre Dışı!

Alarm sektöründe dünyanın en hızlı büyüyen markalarından İspanya menşeli Prosegur, Türkiye güvenlik pazarında hizmet vermeye başladı.

5 kıtada 18 ülkede 2 milyonu aşkın insanın güvenliğini sağlayan Prosegur, kullanıcı profilleri üzerinde yaptığı incelemede kişilerin olası felaket senaryolarına maruz kalmadıkça alarm ve güvenlik hizmeti tercih etmediğine ulaştı. Güvenlik hizmetinin zorunluluk değil, en temel ihtiyaç olduğuna değinen Prosegur Türkiye Pazarlama Müdürü Eser Baykuş, kişilerin önceliğinin yaşadıkları mekanlarda güvenliği sağlamak olduğunu belirtti.

 

Alarm Taktırmak İçin Soygunu Beklemeyin

Ev ve iş yerlerinde öncelik olmasa da güvenlik en önemli ihtiyaçlardan biri. Alarm hizmetinin zorunluluk değil, ihtiyaç olduğunu belirten Prosegur Türkiye Pazarlama Müdürü Eser Baykuş Güvenlik, özellikle şehir hayatının olmazsa olmaz ihtiyacıdır. Hem Türkiye’de hem de globalde müşteri profillerimizi incelediğimizde hizmet taleplerinin kişilerin hırsızlık ve yangın gibi felaketlere direkt veya dolaylı yoldan maruz kalmasıyla gerçekleştiğini gözlemledik. Güvenlik için alınan tedbirlerin sadece ülkemizde değil, globalleşen dünyada her şehirde bir ihtiyaç olduğunu ve eksiksiz hizmetin alınması gerekliliğini savunuyoruz. Kişileri mal ve can kaybına sürükleyebilecek felaket senaryoları için herkese önlem almayı keyfi harcama olarak görmemelerini tavsiye ediyoruz.” dedi.

 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...