01-01-2019
zingat.com ve İMSİAD İş Birliğiyle Bursa’daki Konut Projeleri Yurt Dışına Açılıyor

zingat.com ve İMSİAD İş Birliğiyle Bursa’daki Konut Projeleri Yurt Dışına Açılıyor

zingat.com ile İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD), Bursa inşaat sektörünü dijital pazarlama noktasında ileriye taşıyacak büyük bir iş birliğine imza attı.

İMSİAD üyesi 200 firmayı kapsayan bu önemli anlaşmayla Bursa inşaat sektörü, avantajlı fiyatlarla pazarlama ve dijital pazarlamada bir adım öne çıkacak. Anlaşma kapsamında Bursa’daki konut projelerinin hem yurt içinde hem de yurt dışında alıcılarıyla çok daha kolay buluşması ve satışların artırılması hedefleniyor.

 

“Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu zingat.com ile İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD), Bursa inşaat sektörünü özellikle dijital pazarlama noktasında ileriye taşıyacak önemli bir iş birliği yaptı. Bu büyük anlaşma kapsamında İMSİAD üyesi 200 firma avantajlı fiyatlarla pazarlama ve dijital pazarlamada bir adım öne çıkarken, Bursa’daki konut projeleri hem yurt içinde hem de yurt dışında alıcılarıyla çok daha kolay buluşacak ve satışlarını artıracak.

 

“Çağı Yakalamalıyız”

İMSİAD Dernek Merkezi’nde düzenlenen imza töreninde konuşan İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç, gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte imalatta ve satışta çağı yakalamanın önemine dikkat çekerek, “Global anlamda yaşanan dijital dönüşüme seyirci kalamayız” şeklinde konuştu. Özellikle Bursalı müteahhit firmalarını dijital dönüşüme hazırlayacak olan bu anlaşmayı oldukça önemsediklerini ifade eden Andıç, sözlerine şöyle devam etti: “Dünya ve teknoloji hızla gelişiyor. Buna bağlı olarak pazarlama şekilleri de bir dönüşüm geçiriyor. Bu durum inşaat sektöründe de aynı. O halde sektör temsilcileri olarak bizler de bazı alışkanlıklarımızdan kurtulmalı, bu gelişime ve dönüşüme adapte olmalıyız. Ben bu anlaşmanın Bursalı müteahhit firmalar açısından oldukça önem arz ettiğini düşünüyorum. Gelişen ve değişen teknoloji bizleri hem üretimde hem de pazarlamada farklı yöntemlere doğru sürüklüyor. Alışkanlıklarımızı artık bir kenara koymalı ve sektörün geleceği adına adımlar atmalıyız çünkü global anlamda yaşanan dijital dönüşüme seyirci kalamayız” dedi.

 

“Bursa’daki Konut Satışlarını Artıracak”

İMSİAD ile yapılan anlaşmadan dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Zingat.com CEO’su Ahmet Kayhan ise, İMSİAD ile Zingat.com’un çok ciddi bir iş birliğine imza attığını kaydetti. Bugün 7 milyonun üzerinde aylık ziyaretçi alan ve 15 bine yakın emlak danışmanı üyeliğine sahip bir platform olarak faaliyet gösterdiklerini ifade eden Kayhan, şunları söyledi:

 

 

“Bölgesel iş birliklerinin önemine çok inanıyoruz. Tüm müteahhitlerin amacı, projelerini olabildiğince çok kişiye duyurmak. Bu noktada Bursalı müteahhitlerin yüzde 25’e varan çok avantajlı fiyatlarla pazarlama ve dijital pazarlama paketlerinden faydalanabilecekleri bir havuz oluşturacak son derece mühim bir anlaşmaya imza attık. Bursa gayrimenkul anlamında son yıllarda yarattığı büyük potansiyelle, bizim bu iş birliğini yapmayı ilk tercih ettiğimiz şehirlerden biri oldu” dedi.


Yükleniyor...
Yükleniyor...