01-01-2019
TLC Klima Bayrak Mağazası İstanbul’da Açıldı

TLC Klima Bayrak Mağazası İstanbul’da Açıldı

TLC Klima San. Ve Tic. A.Ş. Türkiye Temsilcisi olduğu GREE ElectricApp.’ın geniş ürün gamını içeren bayrak mağaza projesini İstanbul’da hayat geçirdi.

Tüm Türkiye’de 300 ‘e yakın yetkili satıcı/servis ve satış noktasına sahip TLC Klima’nın açmış olduğu bayrak mağaza Duvar Tipi Split’ten VRF Sistem Klima’ya kadar tüm GREE Ürün gamını içermesi ile farklılaşıyor.

 

Klima ihtiyacı olan bireysel kullanıcıdan, sistem satın alması yapacak yatırımcıya kadar her müşterinin ürünleri yakından inceleyip görebileceği mağazada Duvar Tipi Split Klima Serileri, Multi Klima Sistemleri, Ticari Tip Klimalar, Salon Tipi Klimalar, VRF Sistem Klimalar, Isı Pompası ve Kontrol Sistemleri sergilenmektedir. Mekân kurgusu ürünlerin biçim ve niteliklerine göre tasarlanmış mağaza projesi, farklılaşan sergileme birimleri ve marka temasından aldığı ilhamla müşteri etkileşimini artırmayı hedefliyor.

 

Teşhir alanının tasarımı, duvar yüzeyleri üzerinde sergilenmesi planlanan klima grupları ile gerek tasarımı, gerekse teknolojik yönüyle diğer ürünlerden ayrılan silindirik formdaki salon tipi klimaların yerleşim kurgusu üzerinden oluşturuldu. Farklı yapıdaki ürünlerin merkezde tutulması ile orta ada ayrı bir iç vitrine dönüştürüldü. Split klimaların özellikleri ve teknik detayları, altlarında bulunan panolarda grafik bir dille açıklanırken ürünlerle ilgili daha detaylı bilgiler için sergileme elemanlarının bir parçası olarak tasarlanan tabletlere yer verildi.

 

 

TLC Klima’nın ana hedefi olan “her yerde herkes için ısıtma ve soğutma” temasından ilham alınarak tasarlanan bayrak mağaza GREE Teknolojisini kullanıcılar ile buluşturacak. 


Yükleniyor...
Yükleniyor...