01-01-2019
GMW MIMARLIK’tan Balkanlar’da Yeni Proje:  Portonovi Luxury Resort

GMW MIMARLIK’tan Balkanlar’da Yeni Proje: Portonovi Luxury Resort

İstanbul merkezli mimari tasarım&uygulama ofisi GMW MIMARLIK (GMWM), Azmont Investments tarafından Karadağ, Herceg Novi'de hayata geçirilen “Portonovi Luxury Resort” projesinin tasarım yönetimini üstlendi.

Dünya genelinde 20’den fazla ülkede edindiği proje tecrübesiyle, uluslararası platformlarda çok uluslu ekipleri yöneten İstanbul merkezli GMW MIMARLIK (GMWM), Makedonya'daki Üsküp Havalimanı Uluslararası Terminal Projesi’ni tamamladıktan on yıl sonra yeniden Balkanlar’a dönmenin heyecanını yaşıyor.

 

Proje, GMW MIMARLIK ortakları tarafından Karadağ’da yeni kurulan GMWM2 firması öncülüğünde 20 kişilik bir ekiple yönetilecek. Ekip; Türk yöneticilerle birlikte Karadağ, Sırbistan, Hırvatistan ve Bosna Hersek’ten seçilmiş yetenekli ve tecrübeli mimarlar & mühendislerden oluşuyor. GMWM2, bu prestijli projede yer almaktan gurur duymakla birlikte Karadağ’da sadece bir proje için bulunmadıklarını, kurdukları sağlam ekipleri ile bölgedeki farklı olasılıkları da değerlendirdiklerini belirtiyor.

 

 

GMW MIMARLIK havalimanı terminali projelerinin yanı sıra yönetim ofisleri, oteller ve karma kullanımlı yapılar dâhil olmak üzere diğer sektörlerdeki projelerde de sorumluluklarını sürdürüyor. Tasarım yönetimi, çok uluslu mühendislik ekiplerinin ve uzman danışmanların koordinasyonu alanlarında uluslararası sorumluluklar alan GMW MIMARLIK üstlendiği projelerin türü ve büyüklüğü ne olursa olsun her zaman en yüksek kalitede profesyonel hizmet sunmanın gururunu taşıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...