01-01-2019
Kasr-I Âlâ'dan Konut Almak İsteyenler Peşinatı Kendi Belirliyor

Kasr-I Âlâ'dan Konut Almak İsteyenler Peşinatı Kendi Belirliyor

Omran İnşaat, ilk büyük konut projesi 'Kasr-ı Âlâ'da kişiye özel kampanya ile yatırımcıların karşısına çıkıyor.

Türkiye pazarına büyüme hedefiyle giren Omran İnşaat, ilk büyük konut projesi 'Kasr-ı Âlâ'da kişiye özel kampanya ile yatırımcıların karşısına çıkıyor. İstanbul'un gözde semtlerinden Çengelköy'de konumlanan Boğaz'ın prestijli projesi 'Kasr-ı Âlâ'dan konut almak isteyenlere 'peşinatı kendin belirle' diyen Omran İnşaat, buna ek olarak 36 ay vade 0 faiz imkânı da sunuyor.

 

Lüks segment konut üretiminde marka olmayı hedeflediklerini söyleyen Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram, Türkiye'de kalıcı olarak yatırımlarını sürdüreceklerini ifade etti. Şirketin ilk konut projesi olan 'Kasr-ı Âlâ'dan konut almak isteyenlere mümkün olan kolaylığı sağlamaya çalıştıklarını söyleyen Bayram "Çengelköy'ün merkezinde 6 bin metrekare alan üzerinde hayat bulan projemizi 36 ay vade 0 faiz imkânıyla sunuyoruz. Üstelik peşin oranını da yatırımcılara bırakıyoruz. Kısacası Kasr-ı Âlâ'dan konut almak isteyenler peşinat miktarını kendi belirliyor" dedi.

 

 

'Kasr-ıÂlâ’ projesinin inşaatına başladıklarını belirten Bayram, inşaatın temelini attıklarını vedairelerin ise yüzde 20’sinisattıklarını ifade etti. Projenin, 2019 yılı son çeyreğinde teslim edilmesinin planlandığını söyleyen Bayram "İlk etapta kendimize seçtiğimiz bölge potansiyel gördüğümüz İstanbul'un en kıymetli lokasyonlarından biri Çengelköy oldu. Bölge, eski bir yerleşim yeri olmasından dolayı sahip olduğu eski yapı stoğunu daha nitelikli ve yeni yapı stoğu ile değiştirme süreci içerisindedir. Söz konusu değişim, ilçenin ulaşım alternatifleri ve kentsel dönüşüm projeleri ile de destekleniyor. Bölgede, satış değerlerini etkileyen faktörlerin başında manzara geliyor. Özellikle Boğaz manzarasına sahip konutlarda oturmak isteyen aileler için cazibe oluşturuyor. O nedenle gelen talepler doğrultusunda bu projemizin ardından yine Çengelköy'de 'Kasr-ı-Derya' ve 'Kasrı-Ahsen' projelerini de hayata geçirmek istiyoruz" diye konuştu.


Yükleniyor...
Yükleniyor...