01-01-2019
Prosegur’un Görüntülü Hareket Dedektörü ile Anında Kayıt

Prosegur’un Görüntülü Hareket Dedektörü ile Anında Kayıt

Alarm sektöründe dünyanın hızlı büyüyen markalarından Prosegur, Türkiye güvenlik pazarında kullanıcılarına özel hizmet vermeye başladı.

Günümüzün en sık yaşanan güvenlik saldırılarından biri kuşkusuz hırsızlık vakaları. Hanelerde başlayan hırsızlık senaryoları, iş yerlerinde de sıkça görülüyor. İş yeri sahipleri hem iş yerlerinin hem de çalışanlarının güvenliğini sağlayabilmek için her türlü tedbire başvuruyor. Kullanıcı profillerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak kişiselleştirilmiş güvenlik hizmeti sunan Prosegur, gece görüş kameralı hareket dedektörü ile kullanıcılarına yeni bir tecrübe yaşatıyor.

 

İş Yeri Güvenliğinde Video Kayıt Dönemi

İş yeri güvenliği de en az hane güvenliği kadar büyük önem taşıyor. Hırsızlık gibi tatsız vakaların önlenmesinde caydırıcı etkileri bulunan alarm sistemleri de görüntü kaydı olmaksızın tek başına yeterli olmayabiliyor. Bu sebeple mevcut alarm sistemleri ihtiyacı karşılamakta yetersiz kalabiliyor.

 

Prosegur, görüntülü hareket dedektörü ile ekstra bir ücret ödemeden kapsamlı ve eksiksiz bir güvenlik hizmeti sunuyor. Hareketi algıladığı anda görüntü kaydını devreye alan dedektör, kablosuz özelliğinin yanı sıra elektrik ve internet kesintilerinden etkilenmeyerek, sahip olduğu UPS sistemi ile 72 saat boyunca hizmet vermeye devam ediyor.  

 

Asılsız İhbarların Önüne Geçiyor

Prosegur’un görüntülü hareket dedektörü, tehdit unsuru olabilecek hareketi algıladığı anda video kaydı yaparak anında Prosegur Alarm Merkezi’ne ve kullanıcıya iletiyor. Böylece dedektörün kullanımı asılsız alarmların önüne geçerek hem kolluk güçlerinin gereksiz yere meşgul edilmesinin hem de kullanıcının tedirginlik yaşamasının önüne geçiyor.

 

Gece ya da gündüz fark etmeksizin yüksek kalitede görüntü kaydı yapan Prosegur Hareket

Dedektörü’nden kullanıcılar dilekleri zaman mobil uygulama üzerinden görüntü alabiliyorlar.

 

 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...