01-01-2019
Bien’den Mekanları Hafızalara İşleyen Tasarımlar

Bien’den Mekanları Hafızalara İşleyen Tasarımlar

Yenilikçi tasarımları ve teknolojisi ile fark yaratan Bien’in 100x100cm ebadında tasarlayıp ürettiği özel koleksiyonlar geniş ve ihtişamlı mekanlara alternatif oluşturuyor.

Ödül­lü ve yenilikçi ta­sa­rım­la­rı ile her zaman fark yaratan Bien, tüm mekanlar için hazırladığı koleksiyonlarını özel ebatlarla yeniledi. Doğal taş görünümlü Cosmos, mermer görünümlü Newport ve özgün bir dokusu olan Oxford Koleksiyonu ile mekanlarda, ezberler bozuluyor.

 

Mermerin Cazibesi Newport Ve Doğal Taşın En Şık Hali Cosmos

Mermerin derinlikli dünyasını zeminlere taşıyan “Newport’’ Koleksiyonu mermerin parlak halini mekanlara yansıtarak ayrıcalıklı yaşam alanları oluşturuyor. Doğal zenginliğin en büyük temsilcisi mermerin ihtişamını yansıtan büyük ebatlı koleksiyonların hepsi mekanları başkalaştırıyor. Doğal taşı en çarpıcı şekilde yansıtan Cosmosyaşam alanları, sosyal alanlar, oteller, restaurantlar ve AVM’lerde kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

Akılda Kalacak Tarzda Bir Koleksiyon: Oxford

 

Kendine has dokusunu zeminlere taşıyan Oxford, özgün tarzı yansıtan detaylarıyla etkileyici bir seçenek oluşturuyor.Yaşam alanlarını zarif desenleri ve şık tasarımları ile buluşturan Bien, mekânlara yeni bir boyut kazandırıyor. 


Yükleniyor...
Yükleniyor...