01-01-2019
Sessiz, Estetik, Üstelik Ekonomik

Sessiz, Estetik, Üstelik Ekonomik

Geleceğin teknolojisi ile üretilen ve dünyanın en az yer kaplayan kombisi olan Daikin Premix Kombi, daha ilk bakışta benzerlerinden ayrışarak küçük ve şık tasarımı ile öne çıkıyor. Daikin Kombi’nin zarif ölçüleri yaşam alanlarında çok şık montaj biçimlerine olanak sağlıyor.

Tam yoğuşma teknolojisine sahip Daikin Kombi’yi özel kılan yönlerinden biri de, yine sektörde bir ilk olan özel tasarım eşanjörü. Bu küçük tasarımının başarılmasındaki ana etken; patenti Daikin’e ait olan bu özel eşanjörde gizli. Bu sayede hem kombide çok uzun bir ömür hem de çok yüksek bir ısı transferi imkânı elde edilebiliyor. Bu sayede yüzde 109’a varan oranlarda verimlilik değerleriyle çalışan Daikin Kombi, enerji verimli frekans kontrol özelliğine sahip pompası ile de standart kombilere göre daha az elektrik tüketiyor.

 

“Sessiz Gece”

Daikin Premix Kombi estetik olduğu kadar sessiz de… Devir kontrollü fan teknolojisi ve taze hava emiş hattında kullanılan özel susturucusu sayesinde Daikin Kombi’nin çalıştığını duymanız oldukça zor çünkü Daikin Kombi sadece 39 desibelde çalışıyor. Uykusu hafif olanlar, ses duyduğunda uyanıp da uykusu kaçanlar, bebekli evler için ‘sessiz günler ve geceler’ sunuyor.

 

Dünyanın 150 ülkesinde, 90 üretim tesisi ile faaliyet gösteren Daikin’in doğalgaz ile çalışan ilk ısıtma cihazı olan Daikin Premix Kombi, Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de satışa çıktı. Ürün, 6 yıl koşulsuz garanti sunuyor.

 

Tasarım Ödüllerini ‘Daikin Premix Kombi’ Topladı

 

Avrupa Tasarım Merkezi (EDC) ve Türkiye’deki AR-GE merkezinin birlikte tasarladığı ve küçük boyutlarıyla ısıtmayı yeniden şekillendiren Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi, 2018 yılında hem IF Tasarım Ödülü’nü hem de Red Dot Tasarım Ödülü’nü kazanarak üstün tasarım kalitesini kanıtladı. Daikin’in “Isıtmayı Yeniden Tasarladık” sloganıyla piyasaya sunduğu Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi tasarım alanının en prestijli iki ödülünü kazanarak büyük bir başarının da sahibi oldu.


Yükleniyor...
Yükleniyor...