01-02-2019
Antalya’nın En Değerli Projesinde Bonus İmzası

Antalya’nın En Değerli Projesinde Bonus İmzası

Antalya’nın kamu kaynakları ile yapılan en büyük projesi olan Varsak- Zerdalilik arasındaki 25 kilometrelik ANTRAY 3. Etap Raylı Sistem hattı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 700 milyon lira maliyetli projede Varsak- Sakarya Bulvarı- Otogar Kavşağı hafif raylı sistem güzergâhı inşasında yalıtım ihtiyacı BONUS ürünleri ile sağlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda Dışişleri Bakanı Sn. Mevlüt Çavuşoğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Menderes Türel tarafından temeli atılan yaklaşık 700 milyon lira yatırım bütçeli dev projede çalışmalar hızla ilerliyor. Antalya için çok önemli ve değerli bir proje olan Antray projesinin 3. etabında, istasyon ve trafo binalarının yalıtımı ve güvenliği için BONUS Yalıtım ürünleri tercih edildi. 4 yalıtım alanında hizmet veren ürünleri tek marka altında hizmete sunan BONUS ürünlerinden XPS, taş yünü ve membran ürünleri tercih edildi. Türkiye’de XPS denince akla gelen ilk marka olan BONUS, yüksek basma mukavemeti ve kaliteli üretim teknolojisi sayesinde prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Bugüne kadar birçok büyük konut projesinde olduğu gibi, Antray projesinde de Gold, Platin ve Pro ürün tiplerinden toplamda 500 m3 BONUS XPS ürünleri kullanıldı. Yapılarda temel perdeden çatıya ısı yalıtımı ve yüksek basma dayanımı sunan BONUS XPS, endüstriyel tesisler, havaalanları, hangarlar, demir yolları, acil durum barakaları, ilaç kutuları, frigofrik kamyon kasaları gibi çok geniş alanda kullanılabiliyor.

 

12 yıllık üretim tecrübesi ile her geçen gün performansını artıran BONUS Membran, 7 renk skalasına sahip arduvazlı ve PE film kaplamalı türleri ile hem temelde hem çatılarda geniş kullanım alanı buluyor.

 

Eryap Grup’un son teknoloji ürünü olan BONUS Taş Yünü, 4.000 m2’lik kullanım alanı ile Antray projesinin istasyon ve trafo binalarını ısı-ses ve yangından koruyacak. Sahip olduğu düşük ısıl iletkenlik değeri ile mükemmel ısı yalıtımının yanında; gürültü ve titreşimi emerek huzurlu ve sağlıklı bir yaşam alanı sunan BONUS Taş Yünü, 1000°C üzerindeki sıcaklıklara dayanıklılığı sayesinde de TS EN 13501-1’e göre A1 sınıfı yanmaz malzeme olarak yapılarda ve kullanıldığı tüm alanlarda tam yangın güvenliği sağlıyor.

 

 

Eryap Grup güvencesi ile sektöre sunulan BONUS Taş Yünü ürünleri, %100 yerli sermaye ile yapıların tüm yalıtım ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyor. Dış cepheden çatıya, ara bölme duvarlardan yüzer döşemelere, tesisat yalıtımlarından özel detay uygulamalarına yönelik geniş ürün gamına sahip BONUS Taş Yünü, yüksek kaliteli üretimi sayesinde sahip olduğu üstün yalıtım özelliklerini yapı ömrü boyunca sürdürüyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...