01-02-2019
GF Hakan Plastik: “Birlikte Güven İnşa Ediyoruz”

GF Hakan Plastik: “Birlikte Güven İnşa Ediyoruz”

GF Hakan Plastik, bayileri ile yeni yılın ilk günlerinde bir araya gelerek hem başarılarını ve yeni yılı kutladı; hem de 2019 için yol haritasını çizdi.

Bayi Toplantısı, GF Hakan Plastik yöneticileri ve bayilerinin yoğun katılımı ile Cornelia Diamond Golf Resort & Spa’da gerçekleşti. Yaklaşık 200 kişinin katılımı ile arasında düzenlenen toplantıda 2018 yılının yorgunluğu atılırken, 2019 için belirlenen hedefler ve yol haritası üzerinde duruldu.

 

“Birlikte güven inşa ediyoruz” teması ile düzenlenen bayi toplantısının açılış kokteyli, GF Hakan Plastik ürünleri kullanılarak hazırlanan enstalasyon çalışmasının bulunduğu alanda gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını yapan Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, “Bu enstalasyonda köklerini derinlere salan ve güven inşa eden ağaçlar tasarladık. Bu ağaçlar meyvelerini veriyor ve iş ortaklarımız ile beraber yıkılmadan yolumuza devam ediyoruz “dedi. Kokteylde konuklara Silenta 3A saksılar (kör tapa) içinde “Bu tohumlar gibi kök salmaya ve kocaman bir aile olmaya devam edelim” mesajı yüklü olan bitki tohumları hediye edildi. Konuklar 2019 için dileklerini düşünerek enstalasyon ağaçlarını dilek ağacına dönüştürdüler.

 

Toplantıda, 2018 yılının zor bir yıl olması nedeniyle daha çok çalışmak, emek harcamak ve yorulmak zorunda kalındığının; ancak bu çalışmanın güzel sonuçlarının da birlikte kutlamanın önemi vurgulandı. 2019 yılının da kolay olmayacağını belirten GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, “GF Hakan Plastik olarak biz bu zorlukların üstesinden gelmek için hazırız. Yol haritamızı belirledik. Bu yolda bizim en yakın yol arkadaşımız yine sizler olacaksınız. Yine çok çalışacağız, yine çok yorulacağız ama başarmanın huzurunu birlikte yaşayacağız. Bugüne kadar sizlerle birlikte güven inşa ettik, önümüzdeki yıllarda da bu güveni katlayarak çoğaltacağız “dedi.

 

Gündemde İstikrar ve Büyüme Var

 

2019 yılında yurt içi pazarda iş ortakları ile birlikte gelişime devam edileceğinin belirtildiği konuşmalarda, marka için olduğu kadar iş ortakları için de finansal istikrarın yakından takip edeceği vurgulandı. İhracatın da önemli bir konu başlığı olarak 2019 yılına damga vuracağı belirtilirken, hem GF satış şirketleri üzerinden yapılan ihracatın hem de doğrudan ihracatın büyütülmesinin hedeflendiği kaydedildi. Sektör talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda üzerinde çalışmalar yapılan ürünler hakkında bilgiler paylaşıldı, görüşler alındı.


Yükleniyor...
Yükleniyor...