01-02-2019
Tamamı Teslim Edilen Elite Concept’te İki Yıl Aidat Yok

Tamamı Teslim Edilen Elite Concept’te İki Yıl Aidat Yok

Yaşamın başladığı Elite Concept’te teslime özel yeni bir kampanya başlatan Şua İnşaat, proje sakinlerinin aidatlarını iki yıl boyunca şirket bünyesinden karşılıyor. Yüzde 10 indirim ve 48 ay sıfır faiz fırsatının da sunulduğu Elite Concept’te aynı zamanda kişiye özel ödeme planı uygulanıyor.

İnşaat sektöründe 26 yıldır kent mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeler üreten Şua İnşaat tarafından İstanbul’un en yüksek prim vadeden lokasyonu Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen Elite Concept’te tüm bloklar teslim edildi. Yaşamın başladığı Elite Concept’te yeni bir kampanya başlatan Şua İnşaat, yüzde 10 indirim ve 48 ay sıfır faiz fırsatına ek olarak proje sakinlerinin aidatlarını 2 yıl boyunca şirket bünyesinde karşılıyor. Kişiye özel ödeme planının da uygulandığı Elite Concept, yeni kampanyası ile oturum ve yatırım amacıyla konut sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sunuyor. 

 

İleri inşaat teknolojisi ile yüksek kalitede inşa edilen Elite Concept; doğaya dost akıllı ev konsepti, açık teras bahçeleri, yapımında kullanılan dünyaca ünlü markalar, özel tasarım mobilya, dolap, kapı, granit ve pencere sistemleri ile elit bir yaşam vadediyor. Eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hâkim manzarasıyla yoğun ilgi gören Elite Concept, kısa vadede yüksek kazanç fırsatı sunuyor.

 

Yüksek Prim Vadeden Fikirtepe’nin Merkezinde

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Elite Concept; düzenli ve yenilikçi şehircilik anlayışı ile yakın zamanda İstanbul'un en seçkin semtlerinden biri olmaya aday Kadıköy Fikirtepe’nin en merkezi lokasyonunda bulunuyor. Kentsel dönüşüm başladıktan sonra 4 yılda konut fiyatlarının yüzde 188 arttığı Fikirtepe’nin, projeler tamamlandığında fiyatların daha da artması sonucu İstanbul’un en çok prim yapacak lokasyonu olması bekleniyor.

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...