01-02-2019
Şehrin Kaosundan Doğaya Kaçanlar Kemerville’i Tercih Etti

Şehrin Kaosundan Doğaya Kaçanlar Kemerville’i Tercih Etti

Yeni açılan İstanbul Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve metroya yakın konumdaki Kemerville’de kalan son 5 çatı dubleksine, alıcılar yüzde 15 indirimle sahip olacak.

Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip Gün İnşaat tarafından, yeni açılan İstanbul Havalimanı’na yakınlığı nedeniyle ilginin arttığı bir konumda, doğa içinde yepyeni bir yaşam merkezi olarak tasarlanan Kemerville, kent merkezinin kaosundan kaçmak isteyenlerce tercih ediliyor. Kemerburgaz ve Göktürk gibi pek çok büyük konut projesinin yanı sıra iş merkezleri, üniversite kampüsü, sanayi tesisleri ve benzeri projelerde 24 yıllık deneyime sahip Gün İnşaat, Kemerville Projesi’ni 2018 yılı sonunda tamamladı. Temiz havası, sakinliği, ormana yakın konumuyla ilgi çeken proje, büyük sitelerde birbirine yabancı yaşam modeline alternatif olarak tasarlandı.

 

Yüzde 70’i Yeşil Alan

 

Arazinin %70’inin yeşil alan olarak bırakıldığı projede adeta ormana açılan bir yaşam sergileniyor. Şehir merkezine 20 dakika uzaklıktaki Kemerville, 3 katlı bloklardan oluşan sakin, konforlu ve yeşillik içinde butik bir yaşam sunarken, aynı zamanda okulları, hastaneleri, restoranları, kafeleriyle kent yaşamının tüm olanaklarına çok yakın bir konumda bulunuyor.Konumu Kemerburgaz’da, İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 15 dakika mesafede. Komşuluk ilişkilerini destekleyen bir yapıda oluşturulan Kemerville’de yaşayanların mahremiyetlerine önem verilirken, aynı zamanda insanlar arasındaki bağı güçlendirecek ortak alanlar da oluşturuldu.


Yükleniyor...
Yükleniyor...