01-02-2019
Banu Evleri Ispartakule 2 Projesi’nde Yaşam Başladı

Banu Evleri Ispartakule 2 Projesi’nde Yaşam Başladı

Ev sahiplerine hayatın merkezinde bir yaşam sunan BANU EVLERİ Ispartakule 2 Projesi’nde teslimler gerçekleştirildi. Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun Ispartakule bölgesindeki üçüncü projesi olan BANU EVLERİ Ispartakule 2 Projesi’nden ev alanlar yeni yaşamlarına adım attı.

İnşaat sektöründe 25 yıllık tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun Ispartakule’de üçüncü projesi olan BANU EVLERİ Ispartakule 2 Projesi’nde teslimler yapıldı. Projeden ev alanlar yeni yılı yeni evlerinde karşıladı. Toplam18 bin metrekarelik alanda kurulu olan BANU EVLERİ Ispartakule 2 Projesi; 4 blok, 220 daire ve 17 ticari alandan oluşuyor. Tamamen “aile odaklı” özelliği ve Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumuyla ön plana çıkan proje yatırımcısına konfor ve lüksü bir arada sunuyor.

 

Göl Manzaralı Daireler

İçerisinde yer alan sosyal ve yeşil alanlar ile huzurlu bir yaşam vaat eden projede, daireler güney cephe ve göl manzarasını görebilecek şekilde konumlandırıldı. Üçüncü Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelere yakınlığı ile ön plana çıkan projenin konsept planlamasında yer alan 17 mağaza ise, gerek projede oturanlara, gerekse çevre sakinlerine keyifli bir alışveriş imkanı veriyor.

 

 

BANU EVLERİ Ispartakule 2 Projesi’ndeki dairelerde; pay ölçer sistemli yerden ısıtma, klima altyapısı, İnterkom sistem, doğalgaz alarm sistemi, ankastre cihazlar da yer alıyor. Binalarda ayrıca uydu yayın sistemi, adresli yangın alarmı, otomatik söndürme sistemi ve merkezi jenaratör de bulunuyor. Site genelinde CCTV izleme ve kayıt sistemi, her daireye kapalı otopark, misafir otoparkı da yer alıyor. Projede ayrıca kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı ve sauna, mescit, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş yolları, süs havuzları, kamelyalar ve peyzaj alanları da bulunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...