01-02-2019
MESA GÖKADA Projesi’ne Yoğun İlgi

MESA GÖKADA Projesi’ne Yoğun İlgi

Konutta ‘kalite’ ve ‘güven’in markası MESA, Anadolu Yakası’nda projeleri ile yükselmeye devam ediyor. Tüm projelerinde insana ve yaşam kalitesine öncelik veren MESA, bölgedeki yaşam standartlarını yeniden belirleyecek GÖKADA Projesi’nin lansmanı öncesinde avantajlı ödeme planı sunuyor.

Ulaşım kolaylığının yanısıra Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın konumuyla öne çıkan GÖKADA Projesi’nin sunduğu fırsatı değerlendiren MESA Mesken Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Cem Ergüven söz konusu kampanyanın 1000’e yakın talep gördüğünü belirtti. “Tabi bu yoğun ilginin başlıca sebebi müşterilerimizin Mesa’ya duyduğu güven. Biz de özelikle bu dönemde yani sene sonu olmasına rağmen müşterimizin eksilmeyen aksine artarak devam eden güveninden ve yoğun ilgisinden son derece memnunuz.” ifadelerini kullandı.

                                                                

Proje, uydu kentler kuran, bulunduğu kimi bölgelere ismini veren MESA’nın, Maltepe’deki ilk projesi konumunda. Araziye uyumlu dizilimi, birbirini engellemeyen binaları, lokasyon ve ulaşım avantajları ile MESA’nın GÖKADA Projesi fonksiyonellikten ve kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olacak.

 

Projede, toplam 317 daire, ticari alanlar, açık yüzme havuzu, sauna, fitness, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kafeterya gibi sosyal donatılarda bulunuyor. Özgün mimari tasarımı ile MESA GÖKADA projesi Maltepe’de yaşam standartlarını yeniden belirleyecek.

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...