01-02-2019
Bien’in Yeni Koleksiyonlarıyla Mekanlarda Sınırsız Tasarımlar

Bien’in Yeni Koleksiyonlarıyla Mekanlarda Sınırsız Tasarımlar

Bien’in, 120x120cm büyük ebatlı mermer görünümlü teknik porselen karoları zeminden duvara tüm mekanlara mermerin derinlikli dünyasını taşıyor.

Bien’in 2019 yeni koleksiyonları Arizona, Turin ve Toscana kusursuz tasarımları ile seçkin mekanlara imza atarken, büyük ebadın avantajlarını ve kullanım kolaylığını da beraberinde sunuyor.

 

Arizona ile Zarif ve Doğal Mekanlar

Bien2019yeni koleksiyonlarından olan Arizona Koleksiyonu, mermerin en ince damarlarına kadar her bir detayın yansıdığı kusursuz bir karo tasarımı. Zarif detayları bir araya getiren koleksiyon, mermerin biricik,tek olma duygusunu en doğal şekilde mekanlara taşıyor.

 

Turin’le Akıllarda Kalacak Zeminler

Bien’in yeni tasarımlarında yer alan ve mermerin ihtişamını duvardan zemine taşıyanTurin Koleksiyonu mermere yeni bir alan kazandırıyor. Turin Koleksiyonu’nun hâkî yada gri tonlarındaki tasarımları evinizin en güzel köşesini baştan yaratıp akıllardan çıkmayacak bir ortam haline getirmenizi sağlıyor.

 

Göz Alıcı Mekanlara Toscana

Antrasit ve gri tonlarda üretilen 120x120 cm ebadındaki Toscana Koleksiyonu yüzeyindeki özel dokusu sayesinde yaşam alanlarına “yaşayan bir malzeme” duygusu veriyor. Koleksiyon hareketli ve göz alıcı mekanlar oluşturmak isteyenlere alternatif oluşturuyor.

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...