01-04-2019
Vaillant Türkiye, Kombi Avcıları Kampanyası ile ‘Aradığın Her Şey Vaillant’ta Var’ Diyor

Vaillant Türkiye, Kombi Avcıları Kampanyası ile ‘Aradığın Her Şey Vaillant’ta Var’ Diyor

Müşteri odaklı iş anlayışıyla hayata geçirdiği projelere devam eden Vaillant, yeni sosyal medya kampanyası ‘Kombi Avcıları’nı başlattı. Kampanya kapsamında özel videolarla müşterilerine ısıtma, tasarruf gibi sıkça sorulan sorular hakkında tavsiyeler veren Vaillant, ücretsiz keşif olanağı da sunuyor.

Isıtma sektörünün öncü kuruluşu Vaillant, müşterilerine değer yaratma yolundaki çalışmalarına devam ediyor. Sosyal medya kampanyaları ve dijital uygulamalar ile adından söz ettiren Vaillant, yeni sosyal medya kampanyası Kombi Avcıları ile müşterilerine satış sonrasında da destek veriyor, yaşadıkları sorunları çözmeyi ve kafalarındaki soru işaretlerine cevap bulmayı hedefliyor.

 

Müşterilerinin beklentilerini öğrenip onlara kusursuz hizmeti verebilmek adına GfK ile yaptığı Kombi Kullanıcısı Müşteri Memnuniyeti ve Satın Alma Yolculuğu anket sonuçlarını baz alan Vaillant,  ısıtma soğutma kullanıcılarını ürün ve markadan beklentilerine göre dört gruba ayırdı. Kombi Avcıları ile her bir grubun beklentilerine ve önem verdikleri noktalara değinen Vaillant, bu yeni iletişim kanalı ile Mart-Nisan ayları boyunca müşterilerine “Nelere önem verdiğini biliyoruz. Aradığın her şey Vaillant’ta var” diyor.

 

‘Müşterimizle her etkileşimde fayda ve değer yaratıyoruz’

 

Vaillant Türkiye olarak ürünlerinin faydalarını aktarmaya odaklandıklarını belirten Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, “Müşterimizle her etkileşimde fayda ve değer yaratmaya odaklanıyoruz. Vaillant Türkiye olarak 27 yıldır ‘Müşterilerini ve Paydaşlarını dinle. Her zaman bilgi birikimini genişlet’ vizyonuyla hareket ediyor ve her an müşterimizin “of” dediği anları nasıl ortadan kaldırabileceğimiz, “oh” dediği anları nasıl artırabileceğimiz üzerine kafa yoruyoruz. Bu projemiz ile müşterilerimize ürün, fiyat, özellik iletişimi yapmak yerine onların yaşadığı sorunlara ya da kafalarındaki soru işaretlerine çözüm bulmak istedik. İnternet üzerinde en çok arama yapılan ısıtma ile ilgili sorulara güvenilir bir kaynaktan doyurucu yanıtlar vermeyi hedefledik. Bu yöntem ile satın alma yolculuğunun çok erken noktalarında müşterileri Vaillant bilgi ve tecrübesi ile buluşturma imkanını yakaladık” diye konuştu.


Yükleniyor...
Yükleniyor...