01-04-2019
Bilgili Holding’in New York’taki Yeni Yatırımı, Mandarin Oriental Tarafından Yönetilecek

Bilgili Holding’in New York’taki Yeni Yatırımı, Mandarin Oriental Tarafından Yönetilecek

Bilgili Holding’in, Deutche Finance ve Shvo ile birlikte Temmuz 2018’de 135 milyon dolara satın aldığı New York’taki Gucci binası, rezidans olarak restore edilip, Mandarin Oriental tarafından yönetilecek.

2021 yılında tamamlanması beklenen, New York 5. Cadde ve 54. Sokağın köşesinde yer alan, 69 lüks rezidansı markalaştırmak ve yönetmek üzere Mandarin Oriental ile anlaşma imzalandı.

 

Doğrudan Central Park manzarasına sahip olan rezidans binasının terasında, yalnızca rezidans sahiplerine hizmet verecek olan; restoran, havuz, kütüphanenin yanı sıra tam donanımlı bir spor salonu, spa ve dinlenme odaları yer alıyor.

 

 

Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Serdar Bilgili konu hakkında şunları söyledi: “Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz başarılı yatırımlar sonrası, şirketimizin yönettiği portföyü böylesine özel bir projeyle genişletmekten oldukça memnunuz. Küresel gayrimenkul piyasasında büyümeyi hedeflediğimiz bu dönemde, ortaklarımız Deutsche Finance ve Shvo ile birlikte, hem yurt içi hem de yurt dışında yeni yatırım fırsatlarını değerlendirmekteyiz. Önümüzdeki dönemde yatırımlarımızı çeşitlendirmek ve Mandarin Oriental ile işbirliğimizi de güçlendirmek istiyoruz”


Yükleniyor...
Yükleniyor...