01-04-2019
Düşler Vadisi Riva’ya KSSD Ziyareti

Düşler Vadisi Riva’ya KSSD Ziyareti

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva, Galatasaray 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği (KSSD) üyelerini ağırladı. Dernek üyelerinin toplantısının da gerçekleştirildiği Düşler Vadisi Riva satış ofisinde, projeye ilişkin bilgiler verildi.

Galatasaray 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği yetkilileri, Yılmaz İnşaat’ın Emlak Konut GYO güvencesiyle Galatasaray’ın Riva arazisinde hayata geçirdiği “Düşler Vadisi Riva” projesini ziyaret etti. Dernek Başkanı Vahap Tanrıverdi ile beraberindeki dernek üyeleri, Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz’dan Riva’nın doğal yapısı korunarak geliştirilen projeye ilişkin bilgiler aldı.

 

“Düşler Vadisi Riva, Galatasaray Ailesi için büyük önem arz ediyor”

Riva’nın gözde yerleşim bölgeleri arasında öne çıktığını belirten Galatasaray 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği Başkanı Vahap Tanrıverdi, “İstanbul’un yoğun temposundan uzaklaşmak için toplantımızı “Düşler Vadisi Riva” projemizin satış ofisinde gerçekleştirdik. Bu proje Galatasaray ailesi için büyük önem taşıyor. Uzun bir bekleyişin ardından burada hayallerimizin de ötesinde bir yaşam alanı tasarlandı. Böylesine değerli bir konuma yakışacak bir proje oluşturuldu. Kulübümüzün arsası üzerinde yer alan bu değerli projede yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu

 

Proje, Riva’nın doğal yapısı korunarak geliştirildi

 

Emlak konut güvencesiyle Riva’nın doğal yapısı korunarak geliştirilen proje, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkânına sahip bir noktada bulunuyor. Proje bin yüz elli dönüm üzerinde park ve özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynaklarına da yer veriyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...