02-05-2019
TORKAM E5, Yatırımcısına 60 Ay 0 Faiz ile Maximum Kazanç Sunuyor

TORKAM E5, Yatırımcısına 60 Ay 0 Faiz ile Maximum Kazanç Sunuyor

TORKAM birikimi ve TOKİ güvencesiyle E5 Otoyolu’nun Sefaköy - Florya aksında inşa edilen TORKAM E5, toplu ulaşım ağlarının merkezinde yer alan konumu ve Açık Çarşı’da 60 ay 0 faiz avantajıyla yatırımcısına maksimum kazanç sunuyor.

TOKİ tarafından hasılat paylaşım modeli ile Sefaköy- Florya aksında E5 Otoyoluna tam cephe konumundaki arsa ihalesini kazanan TORKAM İnşaat, İstanbul’un can damarı E5 Otoyolunun en yeni projesi TORKAM E5 ile alıcılarına kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Özel metro ve metrobüs durağı ile otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım hatlarının merkezinde yükselen projede; 700 bin kişiye ulaşan yoğun insan sirkülasyonunun olması ticari üniteler için yüksek kazanç potansiyeli olarak nitelendiriliyor. Rezidans daireleri, ofis ve mağazalarıyla tüm bölgenin yeni merkezi olarak geliştirilen proje, Millet Bahçesi projeleri kapsamında yakın bir dönemde dönüştürülecek Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında yer alıyor. Sefaköy – Florya hattının en değerli noktalarından biri olan ve inşa çalışmaları tüm hızıyla süren TORKAM E5 Açık Çarşı Dükkânları 770 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Dükkânların büyüklükleri 38 metrekare ila 1153 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıcalıklı detaylar ile planlanan 124 adet düzayak cadde dükkânı beş yıl sıfır faiz avantajı ile satışa sunuluyor. 

Yatay Mimarinin Güzel Örneği Torkam E5’te

Üç kattan oluşan, yatay mimarisiyle yenilenen bölgenin gelişiminde örnek olarak konumlanacak TORKAM E5, 20.776,46 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Metro durağı ile bütünleşecek bir yapıda tasarlanan TORKAM E5 projesinde zemin altında -7 kat bulunuyor. Toplam inşaat alanı 127 bin metrekareye ulaşan projeyle bölgeye 234 rezidans daire, 117 ofis, 310 cadde dükkanı ve 896 araçlık otopark kazandırılacak. 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans dairelerin yer aldığı projede konut büyüklükleri 54 metrekare ile 124 metrekare, birleştirilebilme özelliğine sahip ofislerin büyüklükleri ise 78 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 127 bin metrekare inşaat alanına sahip projede teslimlerin Ekim 2020’de yapılması planlanıyor.

Proje Sağladığı İstihdam ile Bölgenin Ekonomisine katkıda Bulunacak

 

Konuyla ilgili açıklama yapan TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik, “TORKAM E5 projesi içinde barındırdığı 234 rezidans, 117 ofis ve 310 adet cadde mağazası ile yeni istihdam sağlayıp bölgenin gelişimine katkı sağlayacaktır.” İfadelerini kullandı. TORKAM İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli ise, “TORKAM E5 Açık Çarşı'daki 310 dükkanın 124'ünü 21 Nisan'da açık artırma usulüyle satışa çıkacağız. Projede ofis, rezidans, dükkan için gereken ne varsa burada bulunuyor, yatırım yapanlar çok karlı çıkacak” şeklinde konuştu.


Yükleniyor...
Yükleniyor...