01-06-2019
Bodrum’un En Özel Koylarından Birinde Seçkin Bir Yaşam: Mesa Bodrum Demirbükü

Bodrum’un En Özel Koylarından Birinde Seçkin Bir Yaşam: Mesa Bodrum Demirbükü

Bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen, dört mevsim keşfedilmeyi bekleyen doğası, denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü bir yaşam konsepti, Mesa Bodrum Demirbükü Projesi’yle hayata geçiyor.

Gayrimenkul sektöründe 50 yıldır ödünsüz kalite anlayışı ve nitelikli yaşam alanlarıyla marka haline gelen Mesa; Bodrum’un en özel koylarından biri olan Demirbükü'nde MESA Bodrum Demirbükü Projesi'ne imzasını attı. Bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen, dört mevsim keşfedilmeyi bekleyen doğası, denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü ayrıntılarla dolu seçkin bir yaşam konsepti, proje ile Bodrum’da hayata geçiriliyor. Mimari tüm detayların doğayla buluştuğu kusursuz uyuma sahip Mesa Bodrum Demirbükü Projesi, üç farklı villa tipi, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle altı farklı rezidans ünitesinden oluşuyor.

2+1 ‘den 5+1’e kadar 210 rezidans; 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villa ve butik bir oteli bulunan projenin dairelerinin büyüklükleri 118 ile 520 metrekare arasında değişiyor. Dört mevsim maksimum konforla mavinin, yeşilin, denizin ve ormanın dinginliğini tüm yıl boyunca MESA farkı ile yaşamanın mümkün olabileceği Bodrum Demirbükü Projesi ile MESA, kalitesine özgü lüks standartlarını bir üst seviyeye taşıyor.

Ulaşılabilecek en yüksek konfor ile teknoloji, kalite, hacim, yaşam ve sosyal olanakları Mesa kalitesiyle sunuluyor. Proje ayrıca açık havuzu ve projeye özel restoranının yanı sıra 2,5 kilometrelik koşu ve yürüyüş parkuruna sahip. Sporlarını bir eğitmen eşliğinde yapmayı tercih edecek Mesa Bodrum Demirbükü sakinleri proje kapsamında personal trainer hizmetinden de yararlanabilecek.

Bodrum’un Merkezinde Akustik Bir Yaşam

Bodrum Merkez’e 10 dakika, Torba’ya üç dakika, Göltürkbükü’ne sekiz dakika ve Yalıkavak’a 15 dakika mesafede yer alan Mesa Bodrum Demirbükü, Milas-Bodrum Havaalanı’na ise sadece 35 dakika uzaklıkta. Bodrum’un en büyük marinaları olan Yalıkavak Marina’ya 13 deniz mili, D-Marin Turgutreis’e 19 deniz mili, Milta Bodrum Marina’ya ise 30 deniz mili uzaklıkta bulunuyor. Cennet Koyu’na komşu eşsiz bir konumdaki Mesa Bodrum Demirbükü, doğanın sükuneti ve denizin berrak sularıyla tüm huzur veren seslerin eşliğinde akustik bir yaşam vaat ediyor. Mesa Bodrum Demirbükü Projesi’nde günün her anında yaşamınızı kolaylaştıran asistan hizmetleri, aktivite takvimi hazırlanması, restoran rezervasyonlarının yapılması, sadece size özel kara ve deniz yolu ulaşımına ek hava yolu ulaşımı ile de lüks ve benzersiz bir yaşam, Mesa farkıyla sunuluyor.

Mesa Bodrum Demirbükü’nde Çocuklar da Ayrıcalıklı

Projede ayrıca çocukların hayal dünyasını beslemek, mutlu ve güvenle büyümelerini sağlamak için her detay düşünüldü. Ağaç evler, parklar, uzman eğitmenler eşliğinde miniklerin keyifli zaman geçirebilecekleri çocuk kulübü gibi eğlence durakları, Mesa Bodrum Demirbükü’nün küçük ev sahiplerini bekliyor. Mesa Bodrum Demirbükü Projesi’nin inşasına 2018 Ocak ayında başlandı. Teslimatlar ise 2020 yılının Aralık ayında gerçekleştirilecek.


Yükleniyor...
Yükleniyor...