01-06-2019
Marshall’dan Hareketliliğe İlham Veren Renkler

Marshall’dan Hareketliliğe İlham Veren Renkler

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayata renk katmaya devam eden Marshall, yaz ayları için hareketliliğe ilham veren, cesur “Harekete Geç” konseptine uygun renkleri bir araya getirdi. Bu oyuncu ve renkli palet, canlı kırmızı ve yeşil ile solgun pembe ve maviyi kombinleyerek, çıtır/gevrek (crispy) gri ve beyazı vurguluyor.

Marshall uzmanlarının yaptığı anketler ve sosyal trend araştırmalarının sonuçlarına göre insanlar artık hayatlarında olumlu bir hava yaratacak arayış içinde ve hayallerine, arzularına odaklanmak istiyor. Evler, yaşama dair bu pozitif yeni yaklaşıma kucak açacağımız ilk yer. Marshall son koleksiyonunda “Düşün”, “Hayal Et”, “Sev” ve “Harekete Geç” temalı renk paletleri sunarak herkese kendi ışığını keşfetmek için rehberlik ediyor.

Baharatlı Bal ile samimi ve enerjik ortamlar yaratın

Bu temaların merkezinde anahtar renk konumunda olan yılın rengi, çok yönlü, sakinleştirici ve doğal sıcak amber tonundaki “Baharatlı Bal”, samimi bir ortam yaratırken, ortamdaki ışık ve birlikte kullanılan renk paletlerine göre daha canlı ve enerji verici alanlar oluşturuyor. Yılın Rengi baharatlı balın altın tonları, harekete ilham veren “Harekete Geç” temalı palet ile birlikte kullanıldığında bu renklerinin sıcaklığını korumasını sağlıyor ve hareketliliğe ilham olacak alanlar yaratıyor. Ev sahiplerinin boyayıp yaşamlarının bir parçası haline getirdiği mobilyalar ve renkli ahşaplarla oluşturdukları bu sıcak ve renkli ortam insanı harekete geçmeye, canlanmaya teşvik ediyor ve yaz aylarının dinamizmine, hareketliliğine ilham veriyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...