01-06-2019
Bostik’den Yapı Sektörüne Özel Yeni Yapıştırıcı Serisi

Bostik’den Yapı Sektörüne Özel Yeni Yapıştırıcı Serisi

Bostik’in uluslararası ortak ürün grubu içinde yer alan hibrit, poliüretan ve akrilik olmak üzere üç değişik teknolojideki yeni yapıştırıcıları, Türkiye yapı sektörünün ihtiyaçları ve beklentilerine yüksek seviyede çözüm üretiyor. İşte Bostik imzasıyla hizmete sunulan yüksek kaliteli yapıştırıcılar…

Bostik H785 HIGH TACK

Son derece yüksek ilk yapışma özelliğine sahip, yüksek kaliteli profesyonel bir hibrit yapıştırıcı olan Bostik H785 HIGH TACK, hiçbir destek gerektirmeden doğrudan yapışır. BREEAM uygulamaları için uygun olan H785 HIGH TACK yapıştırıcı, yüksek mukavemetli olup, izosiyanat, çözücü ve silikon içermez. Sürekli esnek olan yapıştırıcı, nötr kürleme özelliği taşır. Özellikle taş, beton, ayna, cam, alçı panel, PU, PVC, sert plastikler, emaye, seramik, bakır, kurşun, çinko, kalay, alüminyum, metaller, alaşımlar, paslanmaz çelik, HPL ve fiber çimento levhalar ve ahşap gibi birçok yapı malzemesini yapıştırmak üzere geliştirilen güçlü yapıştırıcı, nem ve hava etkilerine karşı dayanıklı olduğu gibi büzülmez ve nemli yüzeylere dahi astar olmadan yapışabilir

Bostik H550 SEAL’N’BOND ALL-IN-ONE

Yüksek kalitede profesyonel, hibrit esaslı hepsi bir arada mastik ve yüksek mukavemetli bir yapıştırıcı olan Bostik H550 SEAL’N’BOND ALL-IN-ONE, iç ve dış kullanım dahil, BREEAM uygulamaları için de uygundur. İzosiyanat, çözücü ve silikon içermeyen bu yapıştırıcı, hacim kaybına uğramaz, kabarcık oluşturmaz. UV ışınlarına, neme, küf ve hava koşullarına dayanıklıdır. Kalıcı elastikiyet sağlar. Nemli yüzeylerde astar olmadan mükemmel bir şekilde yapışır. Neredeyse hiç kokmaz. Metallere karşı korozif değildir. Akustik ve mekanik titreşimleri emer. Özellikle dayanıklı bağlantı derzlerinin, binalar ve endüstrideki yaya geçitlerindeki bağlantı noktalarının elastik sızdırmazlığı için üniversal bir sızdırmazlık maddesi olarak geliştirilen yapıştırıcı, aynı zamanda, taş, beton, cam, alçı levha, PU, PVC, sert plastik, emaye, seramik, bakır, kurşun, çinko, alüminyum, metaller, alaşımlar, paslanmaz çelik ve ahşap gibi pek çok yapı malzemesinin yapıştırılmasında özel olarak üniversal bir yapıştırıcı olarak tasarlandı.

Bostik H780 SUPERGRIP INVISIBLE

Yüksek mukavemetli hibrit esaslı Üniversal kristal şeffaf bir yapıştırıcı olan Bostik H780 SUPERGRIP INVISIBLE, izosiyanat, çözücü ve silikon içermez. Hacim kaybına uğramaz, kabarcık oluşturmaz. Çoğu yüzeylere astar olmadan mükemmel bir şekilde yapışır. Neredeyse hiç kokmaz. Metallere karşı korozif değildir. Yüksek mekanik dayanımlıdır. Akustik ve mekanik titreşimleri emer. Özel formülünden dolayı, yiyecekle temas edebileceği, yiyeceklerin işlendiği / depolandığı alanlara da uygun olan Bostik, ürün rengini değiştirebileceğinden iç mekânlarda da kullanılabilir.

Bostik A785 HIGH GRIP DECO

Dekoratörler için geliştirilmiş çok güçlü, anında tutunan akrilik bir yapıştırıcı olan Bostik A785 HIGH GRIP DECO, çözücü içermez. EPS ve XPS yapıştırması için uygun olan ürün, su bazlı ve sentetik boyalarla boyanabilir. Hafif nemli yüzeylerde bile astar kullanılmadan mükemmel yapışır. Neredeyse hiç kokmaz. Özellikle sert PU köpük, polistiren veya sert PVC'den yapılmış dekoratif profilleri ve rozetleri yapıştırmak için geliştirilen ürün, Ahşap, seramik karolar, akustik paneller, havalandırma ve PVC kablo kanalları yapıştırmak için de uygundur.

Bostik P580 SUPERGRIP XTRA POWER

Ağır hizmet tipi yapı malzemeleri, plastikler ve XPS, EPS ve cam yünü gibi yalıtım malzemeleri için özel olarak geliştirilen Bostik P580 SUPERGRIP XTRA POWER, çözücü içermeyen D4 su geçirmeyen, mega güçlü bir poliüretan yapıştırıcıdır. Astar olmadan çoğu yüzeye (nemli yüzeyler dâhil) mükemmel yapışır.


Yükleniyor...
Yükleniyor...