01-06-2019
Yaşam Alanlarınızdaki Modern Dokunuş: Ege Seramik Spring Collection 2019

Yaşam Alanlarınızdaki Modern Dokunuş: Ege Seramik Spring Collection 2019

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bahar ayında yeni serilerini tanıtan Ege Seramik, Spring Collection 2019 ile modern yaşam alanları yaratıyor.

Casablanca ile kendinizi Fas’ın sıcak rüzgarlarına bırakın

Etnik desenleri ve ahenkli renkleri ile Casablanca, aynı anda farklı seramik trendleri evinize taşıyor. 20x20 cm ölçülü ve terrazzo görünümlü seri ile sıcak ve şık mekanlar yaratmak artık çok kolay.

Terrazzo’nun modern görünümü: Bolivia

Terrazzonun yoğun görünümlü yorumlarından olan Bolivia, mekanlarınıza modern ve canlı bir görüntü kazandırmayı vadediyor. 60x60 cm ebat ve mat yüzeyi ile Bolivia hem iç hem de dış mekanlarınız için ideal.

Altıgen geçme kalıplı ürünleri ile sektörde bir ilk: Joy

Altıgen geçme kalıplı ürünleri ile yeniden sektöründe bir ilki başaran Ege Seramik, bu ürün klasmanının yeni serisi Joy ile karşınızda. Beyazın sadeliğini rölyefin yanı sıra tekstil görünümlü ve düz renkli desenleri ile zenginleştiren Joy serisi ile en kısa zamanda siz de tanışın.

Sadeliği doğal güzelliği: Desert Stone

Günümüz mimari çizgisinin benimsediği tarzlardan biride kullanılan dekorasyon elementlerinin doğal ve sade bir görünüme sahip olması. Ege Seramik Desert Stone serisi ile modern mimari tarzı seramik seçiminizle yansıtmak oldukça rahat. 3 farklı renk alternatifi, çizgili rölyefli dekorları ve 2 ebat seçeneği ile Desert Stone tüm beklentilerinize kolaylıkla cevap veriyor.

Sakin bir parlaklık: Oasis

Oasis; Sezonun parlayan stillerinden biri terazzo görünümlü seramikler. Tam parlak yüzeyi ve sakin tasarımı ile Oasis serisi sezonun en dikkat çekici parçası. Sade şıklığın moda ile dengeli birleşiminden doğan Oasis serisi 60x60 cm ve 60x120 cm ebat seçeneklerine sahip.

Seramikte terracotta modası: Alicante

Alicante; Kızıl-kahve tonlarındaki rengi ve vintage desenli dekorları ile Alicante serisi seramikte terracotta modasını yakalamanın en rahat yolu. Sırlı granit yapısı ile hem iç hem de dış mekanlarda güvenle tercih edebileceğiniz Alicante serisi Spring Collection 2019’ un favorilerinden.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...