01-07-2019
TACS TURKEY 2019 İçin Geri Sayım Başlıyor

TACS TURKEY 2019 İçin Geri Sayım Başlıyor

Afrikalı sektör profesyonellerini Türkiye’de buluşturan Tacs-Turkey için geri sayım başladı. Tacs-Turkey Africa Construction Summit Türkiye Afrika İnşaat Zirvesi 3-4 Eylül 2019’da Wow Hotel İstanbul’da…

Afrika'nın 41 ülkesinden gelen inşaat sektörünün profesyonelleri, TACSUMMIT organizasyonunda bir araya gelecek. İnşaat müteahhitleri, inşaat malzemeleri ithalatçıları, madencilik ve enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin temsilcileri, inşaat makineleri ve ekipmanları ithalatçıları TACSUMMIT için İstanbul'da 3-4 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak ikili iş görüşmeleri programına katılacak.

Afrika’nın 41 ülkesinden sektör profesyonelleri ile ihracat fırsatları yaratılacak

İki gün sürecek İnşaat İkili İş Görüşmeleri ve İş Forumu'na, inşaat malzemeleri, enerji, maden ve inşaat makineleri sektörlerinden üreticiler ve ihracatçılar katılabilir. Katılımcı firmalar kendi isimlerine ayrılmış masalarda ithalatçılarla tanışıp ürün ve hizmetlerinin Etiyopya'dan Gana'ya, Nijerya'dan Uganda'ya Sierra Leone'den Ruanda'ya Senegal'den Togo'ya kadar uzanan geniş bir coğrafyaya ihracat fırsatı yakalayacak.


Yükleniyor...
Yükleniyor...