01-07-2019
Mimariyi, Bodrum Doğası ve Eşsiz Gün Batımıyla Bütünleştiren Proje: The BO Viera

Mimariyi, Bodrum Doğası ve Eşsiz Gün Batımıyla Bütünleştiren Proje: The BO Viera

Göz alıcı konumu ile Bodrum Riviera’sının muhteşem gün batımına sahip The BO Viera projesi, BESA Grup imzasıyla Türkbükü ve Gündoğan arasında yer alan Küçükbük Koyu’nda hayata geçiriliyor.

İlk etabı 2020 yılı ortasında teslim edilmeye başlanacak olan The BO Viera projesi içerisinde, 150 dönüm arazi üzerinde, 200 adet rezidans, 130 adet villa, yedi adet iş yeri olmak üzere, toplam 337 anahtar ve Hilton grubunun üst segment, soft branded markası CURIO’nun 85 odalı oteli yer alıyor. Projenin, arazinin doğal eğimlerini çok başarılı biçimde kullanan, tamamı deniz ve günbatımı manzaralı, mimarinin peyzajın içerisinde eridiği, Bodrum’un en büyük ve sofistike projesi olması hedefleniyor.

Yapılar, mimarinin doğal yapı ile bütünleştiği ve bölgenin endemik yapısına uygun peyzajın ön plana çıktığı, Bodrum günbatımını doğrudan seyreden yegane koyunda konumlanıyor. Doğal falezleri ile denize sıfır, 1.2 kilometrelik benzersiz bir sahile sahip olan The BO Viera projesinde yapımı devam eden rezidans ve villaların tamamı deniz manzaralı ve doğaya hakim konumda. The BO Viera Projesi’nin hayata geçirildiği Küçükbük Koyu’nun tam karşısında yer alan Apostol (Küçük Tavşan) Adası’na karşı dünyanın en güzel gün batımları The BO Viera sakinlerinin yaşamına benzersiz bir dokunuşta bulunacak.

Doğayla iç içe yüksek konfor

Satışa çıkacak olan ilk etabın, 2019 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Bu etapta; 49 adet 6+1 bahçe dubleks, 5 adet 5+1 bahçe dubleks, 49 adet 4+1 flat, 5 adet 2+1 flat rezidans satışa sunulacak.

Mimari projesi Bodrum Belediyesi tarafından onaylanan ve inşaat ruhsatı alınan The BO Viera projesinde yer alan gayrimenkuller, yatırımcısına hemen tapu edinme fırsatı da sunuyor.

Alışveriş ve hizmet noktalarının yanı sıra SPA, yüzme havuzları, fitness, restoran ve cafeler, çocuklara özel alan, sahilde beach Club’lar gibi sosyal donatılara sahip The BO Viera’nın güvenlik, temizlik, bahçe bakımı gibi servis hizmetleri BESA Grup’un deneyimli hizmet şirketi tarafından sağlanacak.

 

The BO Viera, Küçükbük Koyu’na damgasını vuran defne ağaçları, zeytin ağaçları, begonviller ve yaseminlerle bezenmiş Bodrumlu peyzajının yanı sıra Hilton grubunun üst segment oteli CURIO’yu The BO Vue CURIO Collection by Hilton markası ve BESA Grup güvencesiyle Türkiye’ye getirecek.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...