01-07-2019
Şık, Modern, Yeni, Hijyenik: Bien Vokha Vitrifiye Serisi

Şık, Modern, Yeni, Hijyenik: Bien Vokha Vitrifiye Serisi

Sadelik, modernlik ve şıklığı birlikte sunan Bien Banyo’nun 2019 yılı tasarımlarından Vokha Vitrifiye Serisi estetik çizgisiyle banyolara yeni bir kimlik kazandırıyor. Zengin çözüm önerileriyle sektöre yeni yaklaşımlar kazandıran Bien’in Vokha Vitrifiye Serisi hijyenik, lekesiz ve su tasarruflu olma özellikleri ile ön plana çıkıyor.

En son teknoloji ile modern tasarımı birlikte sunan serinin Vokha Gövde üstü Lavaboları buz beyazı rengi, yine Bien Banyo’nun 2019 armatür serilerinden Grace Lavabo Bataryası ile eşsiz uyumu sayesinde banyolara bütünsel çözümler sunuyor. 52 cm’lik No-Rim asma klozet tek veya serinin lavaboları ile takım olarak farklı seçeneklerle kullanma imkanı tanıyor. Bien teknolojisiyle tasarlanan klozet kolay temizleniyor ve kanalsız olma özelliği ile su kullanımını en az seviyeye indiriyor. Asma olma özelliği ile banyolarda daha az yer kaplayarak dar alanlarda da kullanım kolaylığını beraberinde getiriyor.

2019 yılı Vokha Vitrifiye Serisi, 52 cm’lik No-Rim asma klozeti, 55 cm, 70 cm ve 90 cm ölçülerinde uyumlu gövde üstü lavaboları ve işlevselliğiyle üst seviyede ihtiyaca cevap veriyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...