01-07-2019
GROHE’den Modern, Şık ve Rengarenk Mutfak Çözümleri

GROHE’den Modern, Şık ve Rengarenk Mutfak Çözümleri

İki renk ve beş tasarımda pazara sunulan GROHE Composite Eviyeler, var olan paslanmaz çelik eviyeleri tamamlıyor. GROHE Kitchen Colors ise, renkli batarya ve eviyeleri mutfağın en önemli parçalarına dönüştürüyor. GROHE ilk defa eviyenin altında GROHE su sistemleri ile mükemmel uyuma sahip olan ve mutfaktaki bağımsız çöp tenekelerini gereksiz hale getiren atık sistemleri de sunuyor.

GROHE, mutfak eviyeleri yelpazesini, Granite Black ve Granite Gray renklerindeki kompozit eviyeler ile genişleterek, PerfectMatch’i, Chrome ve SuperSteel yüzeylere sahip bataryaları ve GROHE Kitchen Colors’ı sunuyor. Modern görünümlü kompozit eviyelerin yüzeyi 280 dereceye varan sıcaklıklara dayanıyor. Keskin bıçaklar, yemek hazırlarken eviyenin çizilmeye dayanıklı yüzeyine zarar veremiyor. Yemek sonrası bulaşık yıkamayı kolaylaştıran eviyenin cömert boyutları sayesinde büyük boydaki tencereler bile rahatça yıkanabiliyor. Gürültüyü azaltan GROHE Whisper yalıtımı sayesinde, bulaşıklar yıkanırken eviyede meydana gelen tipik gürültü de asgariye indiriliyor. Beş farklı tasarımda, kompozit eviyelerde bir, bir buçuk veya iki hazne ve bulaşık sepeti seçenekleri bulunuyor. GROHE, standart beş yıllık garantisini tüm eviye portföyünde de sunuyor.

 

Mutfağınızdaki renk: GROHE Kitchen Colors

Yenilikçi Fiziki Buhar Biriktirme (PVD) imalat süreci sayesinde, GROHE seçili batarya ve eviyelerde mutfağa ara renkleri de taşıyor. Kroma kıyasla üç kat daha sert ve çizilmeye karşı on kat daha dayanıklı yüzey, batarya ve eviyelerin sadece güzel görünmesini değil, aynı zamanda mutfakta en zorlu günlük kullanıma dahi dayanabilmesine imkan veriyor. 20 cm tekne derinliğine sahip K700U eviye serisi, fırçalanmış ve cilalı yüzeylere sahip farklı batarya serilerine mükemmel şekilde uyan Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise ve Brushed Warm Sunset renklerinde temin edilebiliyor. Aynı renklerdeki GROHE Blue ve GROHE Red su sistemleri de daha küçük, ama aynı ölçüde özel bir renk seçkisiyle mutfağa renk katıyor. GROHE Kitchen Colors, tüketicilere PerfectMatch batarya ve eviye konusunda neredeyse sınırsız kombinasyon yaratma imkanı sağlanıyor.

 

GROHE’nin Su Sistemleri ile Uyumlu Ismarlama Atık Sistemleri

GROHE, mutfak eviyesinin etrafındaki çalışma alanı için eksiksiz portföyünü yeni atık sistemleri ile tamamlıyor. Eviyenin altındaki dolapta döner kapılar ve çıkartılabilir kapı montajı için uygun olan atık sistemleri, GROHE Blue ve GROHE Red su sistemleri ile uyumlu ölçülerde üretildi. Çalışan raylar, panel ve çöp tenekeleri, GROHE’nin su sistemleri ile mevcut alana ideal şekilde uydurulup yeterli alan bırakarak, mutfakta çalışırken pratik olmayan ve sıklıkla hantal olan bağımsız çöp tenekelerini gereksiz hale getiriyor. 60 cm veya 90 cm genişliğindeki eviye dolapları için mevcut, bir, iki veya üç çöp tenekesi kullanılabiliyor. Çöpün yerleştirileceği dolabın genişliğine bağlı olarak, 16 ila maksimum 40 litreye kadar kapasite kombinasyonu mevcut.


Yükleniyor...
Yükleniyor...