01-08-2019
Togo Kuleleri’nde Wilo Tercih Edildi

Togo Kuleleri’nde Wilo Tercih Edildi

İş dünyasının yeni gözdesi Togo Kuleleri’nde Wilo’nun UL Listeli FM Onaylı Yangın Pompaları Tercih Edildi.

Müşterilerine farklı kategorilerde entegre çözümler sunan Wilo, ürün ve hizmet zenginliği ile Türkiye'nin en prestijli projelerinde çözüm ortağı oluyor. Wilo'nun yangınla mücadele için kendi fabrikasında ürettiği UL listeli ve FM onaylı yangın pompaları, Ankara’nın ticari hayatında hem AVM hem ofis olarak dikkat çeken Togo Kuleleri tarafından tercih edildi.

Pompa teknolojisi sektöründe yenilikçi liderlerden olan Wilo, fark yaratan ürünleri ile en prestijli projelerde yer alıyor. Wilo’nun birbirinden önemli projelerin yer aldığı referans listesine, ticari açıdan ulaşımı kolay lokasyonu ile Ankara’nın nabzını tutan Togo Kuleleri de katıldı.

Togo Kuleleri'nde yedi bodrum kat, zemin kat ve 28 kule katı olmak üzere her bir kulede toplam 36 kat bulunuyor. Bir yatay AVM ve iki dikey ofis kulesinin yer aldığı, 12 bin m2 arazi üzerine kurulu projede, gerekli tüm standartları karşılayarak etkili çözümler sunan Wilo yangın sistemleri görev yapacak.

Kulelerin Kalbi Wilo ile atıyor                         

Togo Kuleleri’nin kalbine, Wilo’nun NFPA20’ye uygun UL listeli FM onaylı yangın pompaları entegre edildi. Yangınla mücadele sisteminde; 750gpm 210psi kapasitesinde, SCPFF model iki adet ve 750gpm 100psi kapasitesinde, CME model dört adet yatay tip bölünebilir gövdeli yangın pompası yer alıyor.

Yangın sistemleri iki adet elektrikli pompadan oluşuyor. Herhangi bir elektrik arızası olması durumunda sistemin jeneratörden beslenebilmesi için pompa sayısı kadar otomatik transfer swich kullanılıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...