01-08-2019
TED Ankara Koleji İncek Kampüsü’nde, Ravaber Ürünleri Kullanıldı

TED Ankara Koleji İncek Kampüsü’nde, Ravaber Ürünleri Kullanıldı

TED Ankara Koleji İncek Kampüsü projesinin çatı yalıtımı, Mardav Satış Noktası Me-Ta Yalıtım tarafından, 6000 m2 Ravaber Teras Çatı Levhası kullanılarak gerçekleşti.

Bulunduğu coğrafyanın en büyük taşyünü üretim tesisine sahip Ravaber, yıllık 120.000 ton üretim kapasitesi ile Türkiye’nin ilk 1000 sanayi kuruluşu arasında yer alıyor.

Binaların çatılarında, bölme duvarlarında, dış cephe yalıtımlarında; ısı, ses, rutubet yalıtımı ve yangın güvenliği gerektiren her yerde üstün yalıtım özelliği sunan Ravaber Taşyünü, doğal ham maddeden imal edilmiş, ekolojik ve çevre dostu bir ürün olarak öne çıkıyor.

 

TED Ankara Koleji İncek Kampüsü Projesi’nde Tercih, Ravaber oldu

 

TED Ankara Koleji İncek Kampüsü projesinde çatı yalıtımı Mardav Satış Noktası

Me-Ta Yalıtım tarafından 6000 m2 Ravaber Teras Çatı Levhası kullanılarak yapıldı.

TED Ankara Koleji Vakfı İncek Kampüsü gerek sahip olduğu öğrenci ve kullanıcı kapasitesi, gerekse içerdiği tesisler yönünden sadece yurt içinde değil, yurt dışında da örnek gösterilecek nitelik ve ölçekte bir eğitim tesisi... Bu tesis formel eğitimin verildiği bölümlerin yanı sıra sosyal-kültürel-sportif etkinliklere de en geniş olanakları sağlayan çağdaş bir eğitim-kültür ortamı olarak planlandı.

 

 

 

 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...