01-08-2019
Supertech ve Fugatech İle Mutfağınızı Kırıp Dökmeden Yenileyin

Supertech ve Fugatech İle Mutfağınızı Kırıp Dökmeden Yenileyin

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, yüksek performanslı kullanıma hazır pasta tipi yapıştırıcısı Supertech ve esnek derz dolgusu Fugatech ile kullanıcılara pratik çözümler ve uygulama kolaylığı sunuyor. Evinizin her alanında kullanacağınız Kalekim’in yenilikçi ürünleriyle özellikle mutfağınızda kırıp dökmeden kendi tarzınızı yaratın.

Kalekim’in, uzun ömürlü ve etkili çözümler sunan kullanıma hazır ürünleri Supertech ve Fugatech evinizde seramik uygulamalarınızı kırıp dökmeden ve kolayca yapmanıza imkan sağlıyor. Supertech ve Fugatech ile mutfağınızdaki küçük ve orta ebatlı seramiklerinizi kendi ustalığınızı konuşturarak yapıştırmak ve derz dolgu uygulamasını yapmak çok daha kolay hale geliyor. Supertech'in 1,5 ve 5 kg'lık boyutlardaki ambalajlarıyla mutfağınızda tezgah arası gibi küçük alanları rahatlıkla seramik kaplarken, Fugatech'in beyaz, bej ya da gri renklerinden birini tercih ederek istediğiniz dekoratif görüntüye ulaşabilirsiniz.Böylece kullanıma hazır ve pratik ürünler kullanarak küçük alanlardaki seramik işlemlerini daha kısa sürede ve daha az iş gücüyle tamamlayabilirsiniz.

Yüksek yapışma gücüne sahip Supertech, iç mekanda küçük ve orta ebatlı seramiklerin yer ve duvarda esnemeye maruz kalan zor yüzeyler üzerine yapıştırılmasının yanı sıra, alçıpanel, alçı sıva ve boyalı zeminler üzerine yapılan seramik uygulamalarında ve ısı yalıtım levhaları ile dekoratif tavan kaplamalarının yapıştırma uygulamalarında pratik ve temiz çalışma imkanı sunuyor.

Derz boşluklarının doldurulmasında mükemmel sonuç

Esnek, su itici, 1-6 mm derz aralığı için uygun, akrilik esaslı kullanıma hazır derz dolgu malzemesi Fugatech ile her tip ve ebattaki seramik, cam mozaik gibi kaplama malzemelerinin derz boşluklarının doldurulmasında mükemmel sonuçlar veriyor.

Esnekliği sayesinde titreşim ve deformasyonları tolere edebilen Fugatech, zor kirlenir ve kolay temizlenir. Damlacık etkisi sayesinde su iticiliğe sahip yapısıyla Fugatech, aşınmaya dayanıklı ve çatlamayan yapısıyla öne çıkıyor. 3 farklı renk seçeneğine sahip ürün, son derece kolay ve temiz çalışma imkanı sunuyor.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...