01-08-2019
Weber, Farklı Yüzeyler için Yenilikçi Mastik ve Köpük Çözümler Sunuyor

Weber, Farklı Yüzeyler için Yenilikçi Mastik ve Köpük Çözümler Sunuyor

Sürdürülebilir yaşam alanları yaratma hedefiyle, beklentilere yönelik, kaliteli ve güvenilir çözümler üreten Weber, yeni ürünlerle zenginleştirdiği Weber mastik ve köpük portföyü sayesinde beton, doğal taşlar, seramik, metal, ahşap gibi farklı yüzey özelliklerine ve ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor.

Weber mastik ve köpük portföyüne yeni dahil olan akrilik mastik ürünleri, mükemmel boşluk doldurma ve boyanabilme özellikleri ile öne çıkarken, Weber Silikonize Akrilik, Standart Akrilik Mastik’e göre daha esnek yapısıyla boyanabilirlik ve esnekliği bir arada sunuyor.

Yeni Weber, silikon banyo özellikle ıslak hacimler için geliştirilen formülüyle kararmaya karşı standart silikonlardan daha uzun süreli bir dayanım sağlıyor. Portföye yeni katılan bir diğer ürün Weber Silikon Nötr Kürlenme esnasında asit açığa çıkarmadığı için metal yüzeylerde ve aynalarda korozyona neden olmadan güvenle kullanılabiliyor.

Portföyünün yeni ürünlerinden poliüretan köpük Weber Foam, hacimce yaklaşık 40 kata kadar genleşerek boşlukları mükemmel şekilde dolduruyor, güvenli bir yalıtım sağlıyor. Weber Foam FR ise B1 sınıfı yangın dayanımı ile özellikle yangın dayanımı istenen uygulamalarda gereksinimleri en iyi şekilde karşılıyor.

Yüksek performanslı epoksi akrilat esaslı kimyasal dübel Weber Ankraj EA standart silikon tabancalarıyla da kullanılabilen yeni ambalajı ile daha kolay uygulama sağlıyor. Anten, korkuluk, cıvata ve dübel montajı gibi daha basit işlerde kullanılan polyester esaslı Weber Ankraj PE de portföyde yer alıyor.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...