01-08-2019
Çekici, ölçülü, kullanıcı dostu ve evcimen: Warmhaus Minerwa

Çekici, ölçülü, kullanıcı dostu ve evcimen: Warmhaus Minerwa

Warmhaus Ar-Ge ekibi; dizaynı tamamen kendilerine ait olan dünyanın en küçük kombisi Minerwa ile kazandığı Red Dot Design Ödülü’nü Almanya’da düzenlenen törenle teslim aldı.

Warmhaus’un Ar-Ge’si, dizaynı ve yazılımı tamamen Türk mühendislere ait olan dünyanın en küçük kombisi Minerwa, ürün tasarımının en prestijli ödüllerinden Red Dot Design Award’ı alarak dünya çapında takdire layık görüldü. Warmhaus adına ödülü, Ar-Ge ekibi aldı.

Jüri değerlendirmesinde; Minerwa’nın görsel çekiciliğini, ölçülü ve kullanıcı dostu dizaynı yanında onu evcimen karakteri olan teknik bir cihaza dönüştüren yüksek kaliteli işçiliğe de borçlu olduğunun altını çizdi. Tasarımı ve yazılımı tamamen Türk mühendisler tarafından yapılan Minerwa estetiği fonksiyonellik ile birleştiriyor. Minerwa 260*379*595 mm ölçüsü ve 0,059 metreküp hacmi ile kendi sınıfının en küçük ve hafif kombisi olması özelliğini taşıyor. Siyah, beyaz ve antrasit renk seçenekleri olan Minerwa’nın cam ön kapağı ve dokunmatik paneli kombiye zarif bir görüntü kazandırıyor. Minerwa, minimalist tasarımı ile her türlü yaşam ortamına kolaylıkla sığabiliyor. 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...