01-08-2019
SEREL’den Hızlı ve Sessiz Dolum Özellikli Gömme Rezervuar

SEREL’den Hızlı ve Sessiz Dolum Özellikli Gömme Rezervuar

Seramik sağlık gereçleri sektörünün önemli oyuncularından SEREL, bir ailenin ortalama 30 yıl kullanabileceği gömme rezervuarları ile kurumun mottosu olan “Yıllarca Beraber” felsefesini yaşatıyor.

Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından Elginkan Topluluğu markaları E.C.A. ve SEREL ürünleri kalitelerine olan güveni “Yıllarca Beraber” sloganı ile özetliyor. Bu felsefenin ürünlerinden biri de SEREL markalı gömme rezervuarlar. Güven ve kaliteyi yaşatan SEREL Gömme Rezervuarlar, dayanıklılığıyla gerek müteahhittin gerekse nihai tüketicinin yüzünü güldürüyor. “Yıllarca Beraber” mottosuna uygun üretilen SEREL gömme rezervuarlar satışa sunulmadan önce laboratuvarlarda 200 bin kez çalışma testine tabii tutuluyor.

Kireç kırıcı özelliği, yüksek basınca dayanıklı mekanizması ve 500 kg ağırlığa dayanabilmesinin yanı sıra SEREL gömme rezervuarlar uygulamacıya pratik kolay montaj avantajı sağlayacak şekilde dizayn ediliyor. Üstelik 6 litreyi 30 saniyede doldurabilen hızlı dolum özelliği ve sessiz dolum özellikleriyle de kullanıcıyla kolaylık sağlıyor.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...