01-08-2019
Dış Cepheler Dyolasteks ile Güvence Altında

Dış Cepheler Dyolasteks ile Güvence Altında

DYO’nun esnek dış cephe kaplaması Dyolasteks, her türlü hava koşuluna karşı yapıları koruma altına alıyor. Kolay uygulanabilen ve yüksek örtücülük gücüne sahip olan Dyolasteks, yüksek su itme direncine sahip olduğundan uygulandığı yüzeyin her zaman kuru kalmasını sağlıyor.

Türkiye’nin ilk boya fabrikası DYO Boya, ileri teknolojiye sahip ürünleriyle yapılara içten ve dıştan yüksek koruma sağlıyor. Tüm boya alt sektörlerinde üretim yapan tek firma özelliğine sahip olan DYO’nun ‘saf akrilik esaslı esnek dış cephe kaplaması Dyolasteks, her türlü hava koşullarına karşı yapıların vazgeçilmezi oldu. Dyolasteks, yüksek molekül ağırlığı ve soft polimer olma özelliği ile uzun yıllar, her türlü hava koşulunda elastikliğini muhafaza edebiliyor.

Nemi dışarı atıyor, yüzey her zaman kuru kalıyor

Sektöre öncülük eden DYO’nun kimyasal direnci yüksek, esnek, mat dış cephe kaplaması Dyolasteks, yüksek su buharı geçirgenliğine sahip. Dyolasteks’in bu özelliği de nemin dışarı kolayca atılmasını sağlarken uygulandığı yüzey de bu sayede her zaman kuru kalıyor.

Yüksek su itme direncinin yanı sıra mükemmel bir yayılma ve yapışma gösteren Dyolasteks’in uygulama alanı da oldukça geniş. Her cins ince sıva ile düzgün işlenmiş kaba sıva, beton, eternit, prefabrik yapı elemanları ve benzer mineral bağlayıcı yüzeylere uygulanabilen DYO’nun dış cephe kaplaması, oldukça kolay uygulanabiliyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...