01-09-2019
Bosch FLEXIDOME IP Starlight 8000i kolay kurulum ve kablosuz özellikleriyle yenilikçi bir konsept sunuyor

Bosch FLEXIDOME IP Starlight 8000i kolay kurulum ve kablosuz özellikleriyle yenilikçi bir konsept sunuyor

Yeni FLEXIDOME IP Starlight 8000i sabit dome kameralar, kolay kurulum, uzaktan kablosuz devreye alma, zorlu ışık koşullarında detaylı görüntü alma, daha iyi güvenlik sağlama ve daha iyi öngörü sunmak için veri analizi yapma gibi işlevlere sahip olacak şekilde geliştirildi.

FLEXIDOME’un yenilikçi konsepti ilk planlama aşamasından ve kurulumdan hizmete almaya kadar olan bütün süreci kolaylaştırıyor. IP kameralarını kurmak ve çalıştırmak için ise gereken süreyi %75 kısaltıyor. FLEXIDOME IP Starlight 8000i kameralarını kurmak ise son derece kolay. FLEXIDOME’un ürün konsepti sadece üç basit adım ile kuruluma olanak sağlıyor: montaj desteğini kurma, kabloları bağlama ve kamera mo-dülünü kurma. Gromet tasarımı sayesinde ise konnektörleri ayırmak zorunda kalmadan yama kablo kullanmak da mümkündür.

Bu kamera sistemi sayesinde merdiven, kaldıraç gibi malzemelere gerek olmadan, kameraları hiz-mete alma kablosuz olarak yapılabiliyor ve kurulumcular daha etkili ve kolay çalışabiliyor. Bosch Project Assistant uygulaması ile kablosuz bağlantı kurabilecek bir tablet veya akıllı telefon ile yatay, düşey hareket, döndürme ve yaklaştırma (PTRZ) işlevi ayarlanarak kamera veya lense dokunmak zorunda kalmadan istenilen görüş açısı sağ-lanabiliyor.

Camera Trainer’ sayesinde kişiselleştirilmiş hassaslıkta Video Analizi

FLEXIDOME IP Starlight 8000i kameralarını diğerlerinden ayıran temel özellik ise ‘Camera Trainer’ fonksiyonu ile dahili Akıllı Video Analizidir. Bu, video analizinin gelişiminde bir sonraki adım olarak  "Makine öğrenimini" Bosch kameralar aracılığıyla duyurur. ‘Camera Trainer’, Bosch dahili video analizini müşterilerin en çok önemseyeceği obje veya durumları saptamasını sağlayacak şekilde kişiselleştirilmesini sağlar.

Zorlu ışık koşulları altında maksimum görüntü detayı

Yüksek çözünürlük ayarları ve kare hızı, daha iyi dinamik aralık ve ışık hassasiyeti kişileri veya objeleri ayırt etmek ve kanıtlar yaratmak için olmazsa olmazdır. Yeni FLEXIDOME IP Starlight 8000i serisinin diğer bir eşsiz özelliği de Bosch’un Starlight teknolojisinin çözünürlük farketmeksizin standart olarak dahil edilmesidir. Bu da tüm FLEXIDOME IP Starlight 8000i modellerinin: HD 1080p, 6 megapiksel ve 4K ultra HD çözünürlük sayesinde düşük ışıklarda bile eşsiz detaylar sunabildiği anlamına geliyor. Saniye başına 60 kareye çıkan kare hızı ile hızlı hareket eden objeler kolayca yakalanır-ken, diğer yandan 134 dB’ye kadar olan Yüksek Dinamik Aralık görüntüdeki karanlık ve aydınlık noktalar da dengeleniyor.

IP66 su geçirmezlik, korozyona karşı koruma için çift katmanlı, yüksek kalite kaplama, IK10+ darbe direnci, ve -50 ve +60 derece arası hava şartlarında çalışabilmesi ile yeni, dayanıklı FLEXIDOME IP Starlight 8000i hem iç hem dış mekan uygulamaları için son derece uygundur.


Yükleniyor...
Yükleniyor...