01-10-2019
Ege Yapı’dan Şehrin Merkezinde Yeşille İç İçe Projeler

Ege Yapı’dan Şehrin Merkezinde Yeşille İç İçe Projeler

Uluslararası mimari ödüllü projelerin markası Ege Yapı; Cer İstanbul, Çamlı Yaka Konakları ve Kordon İstanbul projeleri konforlu yaşam alanları sunuyor.

Tarihi Yarımada’da, Yedikule sahil hattında, karşısında Adalar, arkasında Yedikule Hisarı manzarası ile son yıllarda geliştirilen en özel projelerden olan Cer İstanbul, bulunduğu lokasyon, az katlı mimarisi ve özel tasarım peyzaj alanları ile dikkat çekiyor. Proje içerisindeki 5 adet 150 yıllık tescilli yapılar restore edilirken, yeni inşa edilen 5 adet yapı ise özgün bir mimari ile tasarlanıyor.

“Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” olan Cer İstanbul’da 1+1’den 6+1’e kadar farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, loft ve ticari üniteler, seçkin hizmetleriyle lüks bir otel hizmeti verecek apart üniteler, restoranlar ve sosyal aktivite alanları bulunuyor.

İstanbul’un oksijeni en bol bölgesi Çekmeköy’de az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, 260 m²’ye varan bahçe kullanımlı ve teraslı evlerden oluşan Çamlı Yaka Konakları ise üst segment markaların yer alacağı ticari alanlar ve sosyal alanları ile bulunduğu bölgede ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor. Cadde mağazaları, café – restoran ve çok amaçlı spor alanları vb. sosyal alanların yer alacağı ÇamlıYaka Konakları, özellikle üç köprü bağlantı yollarının kesişim noktasındaki lokasyonu ile bölgenin ulaşım açısından da en konforlu projeleri arasında yer alıyor.

İstanbul kalbinde tatil gibi yaşam

İkinci kez “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” olarak değerlendirilen Kordon İstanbul, yeşil alanlarının çokluğu, ulaşım olanaklarının çeşitliliği ve yatay mimariye uygun yeni yaşam projeleri ile oturumcusuna ayrıcalıklı bir yaşam, yatırımcısına ise büyük bir kazanç vadediyor. 1+0’dan 4+1’e farklı seçeneklerdeki konutların yanı sıra cadde mağazalarının da yer aldığı Kordon İstanbul, farklı konseptlerdeki bahçeleri, peyzajında bulunan yapay gölet manzaralı kabanaları, açık hava yaz sineması dışında, Kordon Life Club bünyesinde bulunan lounge alanı, sanat atölyeleri, özel sinema odası, kapalı yüzme havuzu ve misafir odası gibi hayatı kolaylaştıracak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini artırıyor. Kordon İstanbul, sosyal imkânları dışında yakın çevresindeki üniversiteler, eğitim kurumları, ticari alanlar, hastaneler ve çevresinde faaliyet gösteren lüks alışveriş merkezlerinin yakınlığı ile gerçek anlamda İstanbul’un kalbinde yaşama ayrıcalığı sunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...