01-10-2019
Sınırsız Yaratıcılık, Hayal Gücü ve Tasarım: Kalestone+

Sınırsız Yaratıcılık, Hayal Gücü ve Tasarım: Kalestone+

Uluslararası seramik pazarının öncü ve lider oyuncularından olan Kaleseramik, sektöre kazandırdığı Kalestone+ ile yaşam alanlarının kurgulanması için farklı tarzlara özel tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran işlevsel çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Kalesinterflex’in yeni ürün gruplarından, güçlü tasarım ve geniş kullanım alanına sahip Kalestone+, tasarımı, büyük ebatlı yapısı, dayanıklı ve teknolojik özellikleri ile öne çıkıyor.

Kalestone+ Koleksiyonu, 80x80 ebadında porselen Onyx, Terrazzo, Cement, Piasentina serilerinden oluşuyor. Kalestone+’ın özenle seçilmiş yeni doğal taş serisi ailesi, ileri teknoloji ile harmanlandı. Fullbody porselen serisinin olağanüstü renklendirme teknolojisi sayesinde doğal renk geçişi, zengin yüzeylerle çok dikkat çekiyor. Yer karoları, derin kabartma yapısı ve doğal görünümü ile ışıldıyor. Kalestone+, özellikle havaalanları, AVM’ler, hastaneler, metro alanları, büyük iş merkezleri gibi yoğun yaya kullanımı olan yerlerde, parlak ve mat yüzey seçenekleriyle, ideal çözümler sunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...