01-11-2019
Kültür ve Doğanın Kalbinde Yepyeni Bir Yaşam: Bilkent Nazende

Kültür ve Doğanın Kalbinde Yepyeni Bir Yaşam: Bilkent Nazende

Hayatın yoğun temposundan kendinizi soyutlayacağınız yaşam olanağı sunan Bilkent Nazende Projesi, RAST GRUP- MİMMAR ortaklığıyla 120 bin 159 metrekarelik alanda yükseliyor.

Yeşilin tüm tonlarının buluştuğu Ankara’nın en gözde lokasyonunda hayata geçen Bilkent Nazende Projesi, eşsiz bir atmosferde yaşam olanağı sağlıyor. Ev içinde ev fikrinden yola çıkılarak oluşturulan Bilkent Nazende, sosyal olanakları ile de kalıcı bir konfor sağlıyor. Manzaraya hâkim balkonları ile hayal edilenin ötesinde yaşam imkânı sunan proje 53 metrekare balkonu ile kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor.

 Büyüleyici peyzajıyla, Ankara’nın çehresini değiştiren Proje

120 bin 159 metrekarelik alanda 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks, 6+1, 6+1 dubleks seçenekleri ile her zevke uygun konut tipini bünyesinde buluşturan projede, toplam 315 konut bulunuyor. 14 bin 915 metrekare peyzaj alanı ile yeşili doyasıya sunan Nazende; doğa, insan ve şehir olgularını bütünleştiriyor. Konsept daireleri ile göz dolduran proje, ikisi yatay üçü dikey şekilde tasarlanan ve her açıdan manzaraya açık blokları ile doğayı kucaklıyor. Ortak kullanıma sahip iç avlusu, dinlenme-eğlenme ve zaman geçirme aktivitelerine cevap veren tasarımları ile de fark yaratıyor.

Sosyal yaşam ayağınızın altında

 Sosyal yaşam dinamiklerini canlı tutan projede, kapalı sosyal tesis alanları bulunuyor. Yüzme havuzu, sauna, fitness center, vitamin kafe, parti odası, sinema, basket sahası, müzik odası, oyun odası imkanlarını da konut sahipleri ile buluşturan proje, sosyalleşirken huzurlu bir yaşam sürme olanağı sağlıyor. Bilkent Nazende’de 2021 Nisan’da yaşam başlayacak.


Yükleniyor...
Yükleniyor...