01-11-2019
Hayat Doğada, Doğa Tepe Aura’da

Hayat Doğada, Doğa Tepe Aura’da

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Tepe İnşaat güvencesiyle, hayata geçen Tepe Aura Projesi, doğanın kalbinde yeşeriyor.

160 yıllık meşe ağacının gölgesinde güvenle yeşeren Tepe Aura, huzurun kapılarını misafirlerine açtı. Şirketin 50’nci yılına özel olarak hayata geçen bir butik proje olan Tepe Aura, konumunun sağladığı alternatifli yollar ile her yere 30 dakika içinde ulaşma imkanı sunuyor. Dünya standartlarında çevre duyarlılığı ile inşa edilen Tepe Aura, enerji dolu bir yaşamın yanı sıra çocukların güvenle büyüyebilecekleri, doğa ile iç içe olabilecekleri imkanları ile de dikkat çekiyor. Doğayı bütün güzelliği ile kucaklayan Tepe Aura asırlık meşe ağacının gölgesinde güven ve huzurlu bir hayatı sunuyor. Projedeki tüm evler üçer kat olarak, meşe ağacını geçmeyecek ve birbirinin manzarasını kesmeyecek şekilde özenle tasarlandı.

16 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 3'er katlı 16 bloktan oluşan Tepe Aura'da alanları; 106 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde bahçeli, teraslı ve dubleks plan seçenekleri bulunuyor. Projede teslimler, Aralık 2019’da başlıyor. 


Yükleniyor...
Yükleniyor...