01-11-2019
Şehrin Görkemli, Işıltılı ve Sürdürülebilir Silueti: Quasar İstanbul

Şehrin Görkemli, Işıltılı ve Sürdürülebilir Silueti: Quasar İstanbul

Türkiye portföy yönetimi sektörünün öncü kuruluşu İş Portföy’ün gayrimenkul yatırım fonları çatısı altına giren, İstanbul'un ayrıcalıklı projesi Quasar İstanbul, bünyesindeki rezidans ve ofislerde, İstanbul’un kalbinde, benzersiz Boğaz manzarası ve kusursuz mimarisiyle en az İstanbul kadar görkemli ve ışıltılı bir yaşam sunuyor.

İş Portföy Quasar GYF çatısı altında bulunan Quasar İstanbul’daki rezidans ve ofisler, İstanbul’un en özel arazisi üzerinde konumlanan, 156 metre yükseklikte ve Kız Kulesinden adalara uzanan panoramik İstanbul ve Boğaz manzarası ile şehrin tam kalbinde yer alıyor.

Quasar İstanbul dünyada çok az projenin sahip olduğu bir ayrıcalıkla, Alman Sürdürülebilir Bina Sistemi Sertifikası olan DGNB Gold Sertifikası’nı Türkiye’ye kazandıran ilk gayrimenkul projesi. Türkiye’deki yapı sektörünün sürdürülebilir ilkeler ışığında gelişmesine katkı sağlamak amacıyla kurulan ÇEDBİK ile özel bir iş birliği yapmakta olan Quasar İstanbul, lüksü ve ayrıcalığı, doğal yaşama saygılı bir biçimde sunuyor.

Sanatla iç içe bir yaşam…

Quasar İstanbul projesinin ortak alanlarını tasarlayan dünyaca ünlü iç mimar Marcel Wanders, Newsweek tarafından Avrupa’nın en önemli değişim liderleri arasında gösterilmiştir. Marcel Wanders dokunuşlarıyla Asya ve Avrupa’nın buluştuğu noktada Quasar ışıltısı daha da göz alıcı hale geliyor. 

Lüks ve konforun mükemmel birlikteliği

Farklı beklentilere yönelik,  1+1’den 4+1’e kadar olan daireler ve özel Penthouse seçenekleriyle tasarlanan Quasar Residences, lüks ve konforun mükemmel birlikteliğini sunuyor. Her odanın benzersiz İstanbul Boğazı manzarasına açıldığı Quasar İstanbul, evden çalışma konseptini tercih edenlere de home office fırsatı sunuyor. Kulenin altıncı ve 12’nci katlarında 115 ile 190 metrekare arasında değişen büyüklüklerde bir veya iki yatak odalı home office seçeneklerinden tercih yapılabildiği gibi, ortak bahçe alanlarında da toplantı yapılarak Fairmont Hotel’in sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden kullandığın kadar öde sistemiyle yararlanmak mümkün. Sonsuzluk havuzu, farklı konseptteki restaurantları, sosyal kulüpleri, sergilerle sanat dünyasının yeni cazibe merkezi olan Pilevneli Sanat Galerisi ve İstanbul’un en farklı sanat ve eğlence komplekslerinden olan Dada Salon da çarpıcı etkinlikleriyle Quasar İstanbul’da yerini alıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...