01-11-2019
Sade ve Modern Beyaz: Peli Infinity Kapı Koleksiyonu

Sade ve Modern Beyaz: Peli Infinity Kapı Koleksiyonu

Yenilikçi ve öncü bir marka olarak konumlanan Peli, farklı bir anlayışla tasarladığı dekoratif iç mekan kapı koleksiyonuna bir yenisini ekledi. Peli’nin Infinity ismi ile lanse ettiği koleksiyon, beyaz rengi ile sadeliği ve modernliği iç mekanlara taşıyor.

Yaşam alanlarına konforu vaat eden Peli DK’nin yeni koleksiyonu Infinity dekoratif iç mekan kapıları farklı ebatları ile tüm iç mekanlarda kullanıma imkan sağlıyor.

Peli’nin dekoratif iç mekan kapı tasarımlarına bu yıl eklenen ve sadece beyaz renkte üretilen Infinity kapıların camlı, camsız ve çift kanatlı olmak üzere kendi içinde üç farklı modeli mevcut. Peli-DK, ürün grubuna kattığı Infinity kapılarla, tüketicinin yaşam tarzına uygun modellerin yanı sıra, mobilya trendleriyle birleşen tasarımları da hayata geçiriyor. Bu anlayışla tasarlanan kapılar, tüketicinin yaşam tarzını dikkate alarak, yaşam alanlarında kullanılan mobilyalarla da uyumu gözler önüne seriyor. Çizilmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenebilen, yüzeyinde toz tutmayan, Infinty Kapılar aynı zamanda kapı yuvasında kullanılan fitille de sessizliği sağlıyor. Kilitte ise farklı bir sistem kullanılıyor; Kale’nin ürettiği sessiz kilit sayesinde kapı açılıp kapanırken ses çıkarmıyor, ortamın dinginliğini koruyor.

Görünüşündeki estetik tarzı ile kalitesinin yanı sıra ekonomik de olan Infinty kapılar, karar vericiler ve projeler için vazgeçilmez bir yerde duruyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...